Primavera Dárková sada Magical Forest

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Dárková sada s limitovanou zimní pokojovou vůní Forest Walk a dekoračních stromečků. Krásný dárek pro všechny milovníky aromaterapie.
.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
569 Kč –40 % 339 Kč / ks
Primavera Dárková sada Magical Forest
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Uprava fotografie Primavera Dárková sada Magical Forest
Akce Vegan
569 Kč –40 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Dárková sada pokojového spreje se zimní vůní a papírových dekoračních stromečků. Krásný dárek pro všechny milovníky aromaterapie.  Pokojový sprej Primavera Forest Walk je kompozice lesní vůně, která přináší do interiérů vůni přírody. Posiluje dýchání a čistí vzduch.

Směsi značky Primavera jsou pečlivě sestaveny na základě poznatků o působení éterických olejů na tělo, mysl a duši. Každá směs prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. Jednotlivé kompozice reprezentují unikátní harmonii přírody.

Dárkový set obsahuje:

1 x Pokojový sprej Forest Walk 50 ml
2 x Dekorační stromečky z voštinového papíru (recyklovaný papír)
 

Klíčové vlastnosti:

  • navodí pozitivní a kouzelnou vánoční atmosféru
  • svěží vůně lesa
  • posiluje dýchání a čistí vzduch
  • pro pracovní a obytné prostory
  • v dárkové krabičce
  • 100 % přírodní produkt

Doporučené použití:

Pokojový sprej nastříkejte do místnosti podle potřeby a vychutnejte si vůni. Pro pracovní a obytné prostory. Papírový strom opatrně rozevřete složené stromečky a přiložte magnety k sobě.

Složení:

Alcohol * organic, water, giant fir * organic, vetiver * organic.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

 

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi éterických olejů
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Povzbuzení, Vánoce
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: