Primavera Aromalampa šedá 1 ks

1 hodnocení
Značka: Primavera

Keramická aromalampa s kvalitní glazurou v minimalistickém designu potěší všechny milovníky moderních aromalamp. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024
649 Kč –23 % 499 Kč / ks
Primavera Aromalampa šedá 1 ks
1 hodnocení
Značka: Primavera
Primavera Aromalampa šedá
Akce
649 Kč –23 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
5,0 1 hodnocení

Keramická aromalampa Primavera v minimalistickém designu potěší všechny milovníky moderních aromalamp. Aromalampy Primavera jsou navrženy a vyrobeny z kvalitní glazované keramiky tak, aby se v nich olej nepřepaloval a uvolňoval při optimální teplotě do 50 °C. Rovněž jsou opatřeny glazurou, ze které se neodpařují toxické látky. Při správném používání je aromalampa jednou z nejúčinnějších metod aromaterapie. Při vyšších teplotách dochází k přehřátí oleje a zničení účinných látek. 

Do aromalampy používejte 100% přírodní éterické oleje Primavera, které nabízí širokou kolekci certifikovaných esenciálních olejů získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. 

Klíčové vlastnosti:

  • pro domácí aromaterapii
  • minimalistický design
  • keramika s kvalitní glazurou zabezpečí nepřehřátí éterického oleje
  • snadná údržba
  • výška cca 20 cm
  • vyrobeno v Portugalsku

Náš tip:

Vybírejte z řady éterických olejů a směsí značky Primavera, které jsou pečlivě sestaveny na základě poznatků o působení éterických olejů na tělo, mysl a duši. Každá směs prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. 

Doporučené použití: 

Nalijte vodu do misky aromalampy dle návodu a přidejte několik kapek éterických olejů Primavera.

Misku doporučujeme pravidelně čistit. Speciální přípravek přidejte do misky s vodou a nechte působit přes noc. Veškeré usazeniny se uvolní, zbytky otřete vlhkou houbičkou. Pokud nemáte speciální přípravek, doporučujeme jakýkoliv přírodní mycí přípravek s příměsí octa.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry a aroma lampy
Hmotnost: 0.3 kg
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: