Primavera Cold Comfort Osvěžující sprej na roušky a respirátory 20 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Osvěžující a posilující sprej na roušky a respirátory se svěží mátovou vůní. Usnadňuje nošení masek, zmírňuje pocity úzkosti a pomáhá lépe dýchat.

 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
299 Kč –23 % 229 Kč / ks
Primavera Cold Comfort Osvěžující sprej na roušky a respirátory 20 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Cold Comfort Osvěžující sprej na roušky a respirátory 20 ml
Akce Vegan
299 Kč –23 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Osvěžující a posilující sprej na roušky a respirátory se svěží mátovou vůní. Usnadňuje nošení masek, zmírňuje pocity úzkosti  a pomáhá lépe dýchat.

Směs čistých éterických olejů z máty peprné, pomeranče a levandule má osvěžující účinek. Sprej také obsahuje květovou vodu z vilínu a cistu. Bio alkohol přispívá k rychlému zaschnutí spreje na roušce/respirátoru.

Vůně zůstává na roušce až 4 hodiny. Na textilní roušce nezanechává žádné skvrny a vymyje se po vyprání roušky na 60 stupňů. 

Všechny éterické oleje a produkty PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Vhodné pro:

dospělé 

Klíčové vlastnosti:

  • pomáhá lépe dýchat 
  • svěží vůně zůstává na roušce až 4 hodiny
  • éterický olej z máty osvěžuje a pomáhá zhluboka dýchat
  • éterický olej z pomeranče zlepšuje náladu
  • éterický olej z levandule vyrovnává a uklidňuje
  • květová voda z vilínu osvěžuje
  • květová voda z cistu posiluje a navrací rovnováhu 
  • 100 % přírodní produkt

Doporučené použití:

Protřepejte, nastříkejte 1-2 stlačení na vnější stranu masky, nechte ji dobře zaschnout (2-3 minuty) a poté masku použijte jako obvykle. Před nasazením je důležité nechat masku zaschnout, dokud nezmizí pach alkoholu.

Upozornění: Nikdy nepoužívejte na pokožku a chraňte oči. Nepatří do rukou dětem. 

Složení: 

Alkohol * bio, Hamameliswasser * bio, Cistrosenwasser * bio, Spearmint * bio, Orange * bio, Lavendel fein * bio U.A.
* bio / * org = kontrolovaná biologická produkce

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma pokojové spreje
Hmotnost: 0.03 kg
Složení: Bez palmového oleje, Bez parabenů, Bez silikonů, Bez SLS/SLES
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Imunita, Nachlazení
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: