Spirit of Prague Přírodní bytový difuzér s bambusovými tyčinkami 250 ml

Neohodnoceno
Značka: Spirit of Prague

Přírodní bytový difuzér dodá svěží vůni v domácnosti s originální vůní Spirit of Prague. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024
999 Kč / ks
Spirit of Prague Přírodní bytový difuzér s bambusovými tyčinkami 250 ml
Neohodnoceno
Značka: Spirit of Prague
Spirit of Prague Přírodní bytový difuzér s bambusovými tyčinkami 250 ml
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Přírodní bytový parfém dodá svěží vůni v každé domácnosti. Vůně osvěží pokoj nebo si jen prostřednictvím vůně vzpomenete na svůj pobyt v Praze. Krásný dárek z návštěvy Prahy. Baleno v dárkové dóze. Vyrobeno ručně na jižní Moravě.

Bambusové tyčinky lze otočit vzhůru nohama mnohokrát za týden. Vůně vydrží 3 až 6 měsíců podle počtu použitých tyčinek a velikosti místnosti. 

Originální vůně produktů Spirit of Prague ® je jedinečná, podtrhuje podstatu města Prahy a emoce, které vyvolává. Vůně evokuje začátek jara po deštivém ránu.

Parfémová pyramida:

hlava:  borové listy, levandule, cedr
srdce:  pačuli, hřebíček, pelargónie, fazole tonka, vetiver
základ:  santalové dřevo, cedrové dřevo, dubový mech
 

Doporučené použití:

Ponořte několik tyčinek do lahvičky. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte na slunci ani v přetopených místnostech.

Složení:

Isopropylidenglycerol, Parfum // * Coumarin, * Linalool, * Eugenol, * D-Limonene, * Citronellol.      * Part of natural essential oils.

Výrobce: Spirit of Prague, Česká Republika.

Hlavní myšlenkou české značky Spirit of Prague je nabídnout návštěvníkům Prahy produkty, které svou vůní podtrhují podstatu města a emoce, které vyvolává.

Produkty Spirit of Prague jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ingrediencí, jsou ručně vyráběné v souladu se standardy udržitelnosti u malých výrobců z různých koutů České Republiky.

Jedinečná, na míru vyvinutá vůně evokuje probouzející se jaro po deštivém ránu. Základem esence je dubový mech, cedrové a santalové dřevo s postupně navozující svěžesti cedru a levandule.

Produkty Spirit of Prague jsou dárkově baleny tak, aby se snadno vešly do tašky, zavazadla a mohly se odvézt jako dárky vašim blízkým nebo pro Vás jako vzpomínku na pobyt v Praze.

Home Perfume 100 ml

Natural home perfume will add a fresh scent to every home. It will freshen up the room or just through the scent you will remember your stay in Prague. A beautiful gift from a visit to Prague. Packaged in a gift box. Hand made in South Bohemia.

Bamboo sticks can be turned upside down many times a week. The fragrance lasts 3 to 6 months depending on the number of sticks used and the size of the room.

The original scent of Spirit of Prague ® products is unique, it underlines the essence of the city of Prague and the emotions it evokes. The scent evokes the beginning of spring after a rainy morning.

Perfume pyramid

head: pine leaves, lavender, cedar
heart: patchouli, clove, geranium, tonka bean, vetiver
base: sandalwood, cedarwood, oak moss

 

Recommendation for use:

Dip a few sticks into the bottle. Store in a cool, dry place. Do not expose under the sun or in overheated rooms.

Ingredients:

Isopropylidenglycerol, Parfum // * Coumarin, * Linalool, * Eugenol, * D-Limonene, * Citronellol.      * Part of natural essential oils.

Producer: Spirit of Prague, Czech Republic.

Spirit of Prague has been created due to a need to convey the essence of the city and the emotions it generates. The scent evokes the beggining of the spring after a rainy morning. 

Spirit of Prague products are fully handmade in Czech Republic on a high quality sustainability standards by small factories around the nation. The packages are mainly under 100 ml, easy to carry in your lugguage and deliver as gifts to your love ones or yourself. 

The essence gives off the characteristic oak moss that is the base until it elevates the freshness of cedar and lavender being them the head of the fragrance. This leaves the room fragrance fresh and for a longlasting time. The pruduct that are used for the body, are carefully produced with natural products and are perfect for the sensation of freshness and care.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Hmotnost: 0.3 kg
Složení: Vegan, Bez palmového oleje, Bez silikonů, Bez SLS/SLES
Typy pokožky: normální pokožka
Výroba: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: