SAYU

SAYU

Rok založení:

2019

Motto:

"Už žádné pravidelné vyhazování použitých vložek nebo tampónů. S kalhotkami SAYU nejen chráníte přírodu, ale zažíváte pocit svobody a elegance."

Charakteristika:

Česká značka SAYU přináší na trh krásné provedení menstruačních kalhotek z kvalitních a udržitelných materiálů. SAYU je rodinná firma, která byla založena v roce 2019. Pro zakladatelku Janu, byla motivací i dospívající dcera Fiona, které chtěla dopřát zdravý průběh dní. S menstruačními kalhotkami se setkala v zahraničí, ale na českém trhu kvalitní produkt nenašla. Začala s průzkumem možností výrobců a dodavatelů materiálů a postupně začala vyvíjet vlastní technologii a střihy. Dnes nabízí široké portfolio různých variant střihů i barevného provedení menstruačních kalhotek pro dívky a ženy každého věku.

Kalhotky SAYU se šijí v české firmě Triola. Převážná část materiálů včetně merino vlny pochází rovněž od českých výrobců. Pletení a barvení úpletu se dokončuje v české firmě s Oekotex® cerifikátem třídy II. Unikátní membrána SAYUtech byla vyvinuta ve spolupráci se špičkovým odborníkem na nanotechnologie a následně otestována na české univerzitě.

Kalhotky SAYU souzní s Janou a jejím udržitelným životním stylem. Jana se věnuje vývoji technologie, navrhování střihů, hledání kvalitních materiálů a výrobců. Kalhotky SAYU nabízí široký výběr menstruačních kalhotek, který splňují představu o kvalitě, designu, provedení a funkčnosti. Stále pracují na nových modelech a zdokonalují technologii. 

Zajímavost:

SaYu vyrábí první české menstruační kalhotky z merino vlny. Použitá vlna pochází z australských ovcí chovaných "Mulesing free", což je zárukou ekologického chovu, čisté výroby a zpracování materiálu s ohledem na etické a důstojné podmínky zaměstnanců a šetrné zacházení se zvířaty. Zpracování probíhá také co nejšetrnější cestou, vlákna se poté spřádají v rakouské firmě s certifikací bluesign® product, která zajišťuje, že textilní výrobek je vyroben s co nejmenším dopadem na životní prostředí a odpovědné využívání lidských zdrojů a neobsahuje žádné škodlivé látky. 

Certifikace:

OEKO Tex Standard II.třída

Bluesign®

 

SAYU (36)_JPG

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Sayu Menstruační kalhotky vyšší s krajkou bordó
Novinka
990 Kč

České menstruační kalhotky SAYU vyššího střihu s krajkou v krásné bordó...

+ další
4244E/36
Sayu Menstruační kalhotky na spaní bordó
Novinka
990 Kč

České menstruační kalhotky SAYU pohodlného střihu v bordó barvě s...

+ další
4345E/36
Sayu Menstruační kalhotky nízké s krajkou tmavě modré
Novinka
890 Kč

České menstruační kalhotky SAYU nízkého střihu s krajkou v krásné temně...

+ další
4242E/36
Sayu Menstruační kalhotky vyšší hladké černé
Novinka
890 Kč

České menstruační kalhotky SAYU vysokého střihu v černé barvě pro přirozený...

+ další
4243E/36
Sayu Menstruační kalhotky vyšší růžové light
Novinka
849 Kč

České menstruační kalhotky SAYU vyššího střihu v jemné růžové barvě pro...

+ další
04246E/36

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem