PuroBio

PURE BIO

purobio

Italská značka PuroBIO Cosmetics se zrodila roku 2014 z touhy vytvořit přírodní a organický make-up bez použití škodlivých látek a testování na zvířatech. Výrobky jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce ekologické. Dnes PuroBIO nabízí široké spektrum dekorativní kosmetiky v nepřeberné škále odstínů. Její produkty se hodí jak pro střídmé denní, tak i výraznější denní líčení.

Mimořádně kvalitní a skvěle pigmentované produkty, se kterými je líčení jedna radost. Jejich složení je čistě přírodní, plné sytých minerálních pigmentů, přírodních barviv i pečujících rostlinných olejů a másel. Neobsahují žádné živočišné složky a samozřejmě nejsou testovány na zvířatech. Díky tomu je PuroBIO vhodné i pro vegany.

118
4461118446

Stránka 1 z 2 - 70 položek celkem

 • PuroBio Cosmetics Kompaktní rozjasňovač 03 9g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Kompaktní rozjasňovač ve zlatavém odstínu puroBIO s perleťovými odlesky zvýrazňuje rysy obličeje a dodává pleti rozzářený look. 

  296 Kč
 • nude Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Konturovací tužka puroBIO je skvělým pomocníkem pro konturování rtů pro dokonalé líčení. Světlý tělový odstín 43 Nude zkombinujete se všemi druhy rtěnek.

  176 Kč
 • PuroBio Cosmetics Rtěnka 03 Flamingo 3,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Rtěnka PuroBIO dodá rtům lehce fialový nádech. Obsažené oleje a vosky o rty intenzivně pečují a minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. 

  344 Kč
 • PuroBio Cosmetics Ořezávátko dvojité 1 ks Akce Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Ořezávátko puroBIO je praktickým a nenahraditelným pomocníkem pro dokonalou údržbu kosmetických produktů v tužkovém provedení.

  Původně: 118 Kč
  Ušetříte: 19 Kč (–16 %)

  99 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tekutý make-up 05 30ml Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tekutý make-up puroBIO díky přírodním pigmentům sjednotí tón a propůjčí pleti matný vzhled. Navíc kryje menší nedokonalosti bez ucpávání pórů. Odstín 05 je vhodný pro středně tmavou pleť se žlutým podtónem.

  398 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tekutý make-up 04 30ml Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tekutý make-up puroBIO díky přírodním pigmentům sjednotí tón a propůjčí pleti matný vzhled. Navíc kryje menší nedokonalosti bez ucpávání pórů. Odstín 04 je vhodný pro středně tmavou pleť se žlutým podtónem.

  398 Kč
 • PuroBio Cosmetics Rtěnka 10 Light Magenta 3,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Limitovaná letní edice! Rtěnka PuroBIO dodá rtům neonovou růžovou barvu. Obsažené oleje a vosky o rty intenzivně pečují a minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. 

  344 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tvářenka 01 Pink satin 5,2g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tvářenka PuroBIO 01 Pink Satin pro zdravě a jemně rozzářené tváře ve světle růžovém odstínu s lehkým zlatým shimmerem pro porcelánově světlé typy pleti.

  288 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tvářenka 02 Coral pink 5,2g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tvářenka PuroBIO 02 Coral Pink v jemném polomatném meruňkovém odstínu s kapkou růžové se perfektně hodí pro světlejší až středně tmavé typy pleti.

  288 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tvářenka 03 Satin peach 5,2g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tvářenka PuroBIO 03 Satin Peach v jemném broskvovém odstínu s lehkým zlatým shimmerem pro světlejší až středně tmavé typy pleti.

  288 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tvářenka 04 Matt brick 5,2g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tvářenka PuroBIO 04 Matt Brick pro zdravě a jemně rozzářené tváře v matném cihlovém odstínu pro středně tmavé až tmavší typy pleti.

  288 Kč
 • PuroBio Cosmetics Rtěnka 09 Dark Pink 3,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Rtěnka PuroBIO dodá rtům sytou růžovou barvu s kapkou korálové. Obsažené oleje a vosky o rty intenzivně pečují a minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. 

  344 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tužka na oči 42 Celestical blue 1,3g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  S tužkou na oči puroBIO v letním světle tyrkysovém odstínu odstínu snadno vytvoříte trendy modré linky pro nevšední líčení hnědých či šedých očí zajiskří na opálené pokožce.

  176 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tužka na oči a obočí 07 Brown dove gray 1,3g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tužka na oči a obočí je skvělým společníkem pro vytvoření pěstěného vzhledu obočí během několika desítek vteřín pro ženy se světlými vlasy.

  176 Kč
 • PuroBio Cosmetics Konturovací tužka na rty 44 Transparentní 1,3g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Konturovací tužka puroBIO je skvělým pomocníkem pro konturování rtů pro dokonalé líčení. Transparentní odstín 44 Marsala zkombinujete se všemi druhy rtěnek.

  176 Kč
 • PuroBio Cosmetics Korektor tekutý 03 7 ml Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tekutý korektor puroBIO hravě zakryje takové nedokonalosti jako menší pigmentové skvrny, kruhy pod očima či drobné pupínky. Odstín 03 je vhodný pro středně tmavou pleť se žlutým podtónem.

  266 Kč
 • PuroBio Cosmetics Korektor tekutý 02 7 ml Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tekutý korektor puroBIO hravě zakryje takové nedokonalosti jako menší pigmentové skvrny, kruhy pod očima či drobné pupínky. Odstín 02 je vhodný pro světlou pleť s růžovým podtónem.

  266 Kč
 • PuroBio Cosmetics Korektor tekutý 01 7 ml Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tekutý korektor puroBIO hravě zakryje takové nedokonalosti jako menší pigmentové skvrny, kruhy pod očima či drobné pupínky. Odstín 01 se hodí pro světlou, porcelánovou pleť.

  266 Kč
 • PuroBio Cosmetics Kompaktní pudr 04 9g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Kompaktní pudr puroBIO s pečujícími složkami neucpávající póry je svým neutrálním podtónem vhodný pro tmavší odstíny pleti.

  298 Kč
 • PuroBio Cosmetics Kompaktní pudr 03 9g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Kompaktní pudr puroBIO s pečujícími složkami neucpávající póry je svým neutrálním podtónem vhodný pro středně světlou pleť se žlutým podtónem.

  298 Kč
 • PuroBio Cosmetics Kompaktní pudr 02 9g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Kompaktní pudr puroBIO s pečujícími složkami neucpávající póry je svým neutrálním podtónem vhodný pro světlou pleť s narůžovělým podtónem.

  298 Kč
 • PuroBio Cosmetics Kompaktní pudr 01 9g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Kompaktní pudr puroBIO s pečujícími složkami neucpávající póry je svým neutrálním podtónem vhodný pro světlou, porcelánovu pleť.

  298 Kč
 • PuroBio Cosmetics Rtěnka 02 Nude Look 3,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Rtěnka PuroBIO Nude Look přirozeně zvýrazní vaše rty a dodá jim lehkou barvu a jemný lesk.. Obsažené oleje a vosky o rty intenzivně pečují a minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. 

  344 Kč
 • PuroBio Cosmetics Rtěnka 04 Strawberry 3,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Rtěnka PuroBIO Strawberry dodá rtům sytou šťavnatou barvu ve fuchsiovém odstínu s tóny teplé jahodové. Obsažené oleje a vosky o rty intenzivně pečují a minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. 

  344 Kč
 • PuroBio Cosmetics Rtěnka 05 Cherry 3,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Rtěnka PuroBIO v odstínu Cherry dodá rtům sytou šťavnatou barvu v teplém červeném odstínu. Obsažené oleje a vosky o rty intenzivně pečují a minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. 

  344 Kč
 • PuroBio Cosmetics Rtěnka 07 Crimson Red 3,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Rtěnka PuroBIO v karmínovém odstínu s teplými tóny. Obsažené oleje a vosky o rty intenzivně pečují a minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. 

  344 Kč
 • PuroBio Cosmetics Rtěnka 08 Purple 3,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Rtěnka PuroBIO dodá rtům sytou vínovou barvu s kapkou hnědé. Obsažené oleje a vosky o rty intenzivně pečují a minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. 

  344 Kč
 • PuroBio Cosmetics Dvoufázový odličovač make-upu 200 ml Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Dvoufázový odličovač od puroBio s jablečnou šťávou a výživných olejů jako ricinový, rakytníkový a slunečnicový je díky svému jemnému složení vhodný pro všechny typy pleti.

  394 Kč
 • PuroBio Cosmetics Minerální oční stíny 09 2,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Minerální oční stíny puroBio ve stříbrnomodrém perleťovém odstínu 09 Robin's Egg Blue pro svěží denní líčení nebo kombinování s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení na večer.

  198 Kč
 • PuroBio Cosmetics Minerální oční stíny 11 2,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Minerální oční stíny puroBio v matném vanilkovém odstínu 11 Yellow Banana pro svěží denní líčení nebo kombinování s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení na večer.

  198 Kč
 • PuroBio Cosmetics Minerální oční stíny 06 2,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Minerální oční stíny puroBio ve švestkovo fialovém odstínu pro svěží denní líčení nebo kombinování s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího denního i večerního líčení.

  198 Kč
 • PuroBio Cosmetics Minerální oční stíny 03 2,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Minerální oční stíny puroBio v matném kakaově hnědém odstínu 03 Brown pro svěží denní líčení nebo kombinování s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení na večer.

  198 Kč
 • PuroBio Cosmetics Minerální oční stíny 02 2,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Minerální oční stíny puroBio v matném béžovém odstínu 02 Tortora pro jemné denní líčení nebo kombinování s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení na večer.

  198 Kč
 • PuroBio Cosmetics Minerální oční stíny 01 2,5g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Minerální oční stíny puroBio ve zlatavém perleťovém odstínu 01Champagne pro svěží denní líčení nebo kombinování s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení na večer.

  198 Kč
 • PuroBio Cosmetics Konturovací tužka na rty 29 Marsala 1,3g Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Konturovací tužka puroBIO je skvělým pomocníkem pro konturování rtů pro dokonalé líčení. Odstín 29 Marsala je zemitě červený s hnědými odlesky.

  176 Kč
 • PuroBio Cosmetics Tekutý make-up 01 30ml Vegan
  Výrobce: PuroBio

  Tekutý make-up puroBIO s přírodními pigmenty sjednotí tón a propůjčí pleti matný vzhled. Odstín 01 je vhodný pro velmi světlou až porcelánovou pleť 

  398 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 70 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.