Planet Pure

PLANET PURE

Planet-pure-logo

Rakouská společnost Planet Pure se výrobě ekologických pracích a čisticích prostředků věnuje již od roku 1999. Svou snahou pomáhá chránit životní prostředí, snižuje spotřebu odpadů a celkově pozitivně působí na trvale udržitelný rozvoj.

Cílem značky je výroba produktů, jejichž složení je čistě přírodní, aby co nejméně zatěžovalo životní prostředí. Hesla, která vystihují tuto společnosti, jsou: šetrnost, obnovitelnost, férovost, sociální spravedlnost, přírodní ingredience. Co se týče mechanismů výroby, upřednostňuje Planet Pure spíše ruční výrobu, než mechanické stroje a výrobní pásy. Více než 50 % pracovní síly tedy tvoří opravdoví lidé, ne stroje.

V oblasti složení se společnost řídí přísnými standardy, které se vztahují jak na nutnou přírodnost používaných látek, tak na jejich nezávadnost z hlediska testování na zvířatech a také jejich ekologický původ. Nejvyšší kvalitu zaručují mnohé eko certifikáty, jako například BDIH nebo rakouská značka pro bio produkty ABG – Austria Bio Garantie. 

Planet Pure je společnost vyrábějící velmi účinné bio čističe pro domácnost. Hlavní mycí složkou většiny produktů je saponin (přírodní pěnidlo a čistič) z mýdlových ořechů.  Mýdlové ořechy Samu Soap Nuts jsou čisté, přírodní a bez úprav. Ořechy se sbírají ve volné přírodě, v Himalájích. 

172
1731172173
 • Planet Pure Aviváž extra mild Baby 1 l Akce Vegan
  Značka: Planet Pure

  Extra jemná aviváž dodává prádlu jemnost a hebkost a současně je snášena i tou nejcitlivější pokožkou dětí a alergiků.

  Původně: 199 Kč
  Ušetříte: 27 Kč (–14 %)

  172 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.