Jemnô

Jemnô

cierne200x200-5

Za značkou sójových svíček Jemnô stojí výrobkyně Barborka ze Slovenska, která miluje zdravý a ekologický životní styl a přírodní kosmetiku. Sama se tématům věnuje několik let. Chtěla vytvořit něco vlastního, co by zrcadlilo její vášeň o ekologický způsob života a aromaterapii. Hledala nějakou alternaci ke klasickým svíčkám, které nejsou příliš zdravé. Vyrobila pár kousků, a když se rodině a přátelům líbily, sebrala odvahu to zkusit pod vlastní značkou. Sama zdravé sójové svíčky ručně vyrábí a odlévá z kvalitního sójového vosku. Nejen, že vypadají překrásně, nádherně voní díky 100% přírodním silicím, ale přináší do vašeho domova harmonii a radost. Kombinace vůní si sama navrhuje, aby vytvořily doma úžasnou atmosféru.

To, že se na výrobu používají jen přírodní silice je jeden z důvodů, proč v nabídce nepřibývají vůně typu čokoláda či svěží bavlna :) Jsou zdravější než různé syntetické a levné parfémy a vůně, u kterých nevíte nic o složení, a tedy ani co se uvolňuje do prostoru během hoření svíčky.

Název Jemnô odráží jemnost svíček ke zdraví i životnímu prostředí. Jsou minimalistické, slovenské, a právě název Jemnô Barborce přišel charakteristický. S designem ji pomohla grafička a designerka Silvie Boórová, která ji vytvořila logo i etikety.

Žádné produkty od výrobce Jemnô nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.