Eliah Sahil

ELIAH SAHIL

eliah-sahil-logo

100% přírodní kosmetika Eliah Sahil v sobě spojuje přirozenost s cennými ingrediencemi a elementy pro péči o vaši pleť. Pro výrobky jsou využívány pouze nejcennější přírodní látky na kůži a vlasy, které příroda nabízí. Značka Eliah Sahil se zrodila v roce 2006 jako projekt firmy Planet Pure specializující se na přírodní kosmetiku. Výrobky a koncept Eliah Sahil byly vytvořeny již v roce 1999 panem Silviem Perpmerem a jeho synem. Planet Pure, mateřská společnost Eliah Sahil, využívá hlubokých znalostí přírodních zdrojů a jejich vazeb na lidi a to vše propojuje ve svých produktech. Planet Pure používá při výrobě ekologicky pěstované suroviny, dbá na Fair Trade obchodování a ochranu životního prostředí. 

Sortiment Eliah Sahil se dá rozdělit do dvou kategorií. Jednou jsou vysoce kvalitní tělové bio oleje, které skutečně potěší každou pokožku. Druhou, méně obvyklou avšak zcela výjimečnou pro své účinky, je prášková kosmetika. Obsahuje vysoce kvalitní byliny, rostliny, květiny a esence a minerální látky, vše ve formě prášku. Bez vody, obsahující 100% přírodní aktivní látky. Bez konzervačních látek, tenzidů, alkoholu a parfemace. Filozofie a heslo Planet Pure "Objevte čistý svět" říká vše.

354
5641354564

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Eliah Sahil Ájurvédský tělový peeling 256 g Akce Vegan
  Výrobce: Eliah Sahil

  Minerální ajurvédský tělový peeling s himalájskou solí a organickými bylinami hloubkově čistí, odstraňuje odumřelé kožní buňky a rozzáří pokožku celého těla a zpevní problematické partie těla.

  Původně: 564 Kč
  Ušetříte: 166 Kč (–29 %)

  398 Kč
 • Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon proti vypadávání vlasů 100 g Vegan
  Výrobce: Eliah Sahil

  Ajurvédský práškový přírodní šampón proti vypadávání vlasů je obohacen o guaranu a kajenský pepř. Vlasy jemně čistí, pěstí a posiluje od konečků ke kořínkům a navrací jim lesk a hebkost. 

  442 Kč
 • Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon pro extra objem 100 g Vegan
  Výrobce: Eliah Sahil

  Ajurvédský přírodní práškový šampón se sojóvým proteinem a čajovníkem dodá i slabým vlasům extra objem. Jemně čistí, pěstí a posiluje zejména suché a poškozené vlasy od konečků ke kořínkům a navrací jim lesk a hebkost. 

  442 Kč
 • Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 100 g Vegan
  Výrobce: Eliah Sahil

  Ajurvédský práškový šampón jemně čistí, pěstí, posiluje vlasy od konečků ke kořínkům a preventivně působí proti předčasnému šedivění či lupům.

  354 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.