JEN PRO TEBE * Věrnostní klub Folly

Vážíme si vás. A moc rádi to dokazujeme.

Máme pro vás 3% slevu na vše a na celý rok! Nebo andělský dárek k nákupu v našich Hýčkárnách. Vyberte si…

klub

Své zákazníky si hýčkáme tak, jak by se nám to líbilo od ostatních. Proto budeme velmi rádi, když se od nás necháte hýčkat i vy. Stačí k tomu opravdu málo, jen se zaregistrovat. V pravém horním rohu najdete REGISTRACE a rozkliknutí zjistíte, že toho po vás moc nechceme. Stačí nám váš email. A na vás už necháme, jestli od nás chcete dostávat newslettery se slevami, akcemi a novinkami.

Jednoduše jsme vsadili na výhody, jenž se vám budou hodit při dalších objednávkách. Pokud ve Folly.cz rádi nakupujete, potěšíme vás!

Máme pro vás dárek – 3% na každý každičký nákup – a to po celý rok!

Nemusíte nikam nic vypisovat, žádné kódy a tajná hesla. Stačí se jen přihlásit na Folly.cz a při dalších nákupech sbírat jejich celkové částky. Jakmile přeskočíte 6000 Kč, dostanete od nás 3% grátis na všechny produkty a na celý rok.

Na svém účtu si tak můžete celkovou částku nákupů kontrolovat. A jakmile přeskočíte číslo 6000, dáme vám o tom vědět emailem. Do kolika objednávek si to rozdělíte?

Hýčkačka

Pokud jste si už stihli zamilovat naši Hýčkárnu, máme pro vás andělskou odměnu. Odteď s námi můžete sbírat razítka za vaše nákupy. A když už jde o nákupy v našich Hýčkárnách, je jasné, že jsme kartičku pro sbírání razítek prostě museli pojmenovat Hýčkačka. Pokud ji tedy ještě nemáte, rozhodně si pro ni skočte. Rádi vás uvidíme a bude to zábava.

A pro vysvětlenou, jak to celé funguje:

Hýčkačka Na seznámení
Tato startovní kartička je připravena na 10 razítek. Jedno razítko obdržíte za nákup v minimální hodnotě 200 Kč v jakékoliv Hýčkárně. Jakmile jich nasbíráte všech deset, dostanete od nás dárek v hodnotě 200 Kč.

Nebo…

Hýčkačka Tohle už je láska
Můžete si vyměnit plnou kartičku „Na seznámení“ za kartičku „Tohle už je láska“ a pokračovat ve sbírání dalších deseti razítek. Po jejím naplnění vám rádi zabalíme jeden z vybraných dárků v hodnotě 500 Kč.

Hýčkačky jsou platné ve všech prodejnách Folly a platí 1 rok od vašeho prvního nákupu. Neplatí na eshopové objednávky. Stavte se za námi do Hýčkárny v Praze v nákupní galerii Harfa nebo do brněnské na ulici Orlí 20.

Váš hýčkavý Folly tým

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.