Sealand Birk

Sealand Birk 

V lidovém léčitelství, zvláště v severní a východní Evropě, byla březová šťáva považována za velmi účinné léčivo. Občas byla dokonce označována i za nápoj bohů. Březová šťáva obsahuje vitamíny C a B. Kromě toho v ní najdeme řádku minerálů, za zmínku stojí měď, hořčík, vápník, fosfor a železo. A také jsou zde aminokyseliny, kyselina listová i citronová a také fruktóza. Doporučuje se na posílení imunity a různé detoxikační kůry. Zvláště užitečná může být při různých sezónních únavách.

Březová šťáva Sealand Birk je z finských březových hájů a obsahuje vysoký podíl antioxidantů, minerálních látek a stopových prvků, které povzbuzují organismus, posilují jej vůči nemocem i stresu a dodávají novou energii. Březová šťáva je vhodná pro každodenní popíjení, pro osvěžení během náročného pracovního dne i po sportovním výkonu jako izotonický nápoj.  

Každý den vypije strom bříza 300l vody a proto obsahuje několik tisíc litrů mízy. Voda se do lahví Sealand Birk plní přímo ze stromu. Chuť je svěží a připomíná jaro - jemná, příjemná a sladká. Je to povzbuzijíca tekutina -  pro tělo i duši.

Žádné produkty od výrobce Sealand Birk nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.