NástrojeZdraví

NÁstroje ZdravÍ

Programem NástrojeZdraví® společnost Blue step spol. s r.o. nabízí novou komplexní péči o člověka. Naším záměrem je nabízet Vám produkty, které nejvíc odpovídají lidské přirozenosti, produkty, které za sebou nezanechávají žádné negativní stopy jak na zdraví lidí, tak i na okolním prostředí.  

Nástroje Zdraví jsou přírodní produkty k očistě, posílení a ozdravení organismu s imunostimulačním účinkem. Sortiment zahrnují i zelené super potraviny (chlorellaspireinamladý ječmen alfalfa) s výrazným detoxikačním a vitalizujícím působením. 

178
6691178669

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Výrobce: NástrojeZdraví

  Bio sušená šťáva z mladých výhonků bio ječmene pro přípravu svěžího zeleného nápoje obsahujícího organicky vázané vitamíny, minerály, chlorofyl, vlákninu a aktivní enzymy.

  264 Kč
 • Výrobce: NástrojeZdraví

  Harmonická kombinace zelených potravin, jako jsou mladé výhonky ječmene, alfalfy a řasy spiruliny a chlorely, které navzájem zvyšují svoji účinnost a mimořádné účinky na lidské zdraví.

  388 Kč
 • Spirulina mlady jecmen bio nastroje zdravi Akce
  Výrobce: NástrojeZdraví

  Harmonická kombinace tabletek Spirulina plus Mladý ječmen obsahující vitamíny, minerály, bílkoviny, aktivní enzymy, antioxidanty a chlorofyl. 

  Původně: 208 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–10 %)

  187 Kč
 • NástrojeZdraví BIO Spirulina 400 tbl. 100 g Akce
  Výrobce: NástrojeZdraví

  Spirulina je sladkovodní řasa a silný antioxidant, posiluje imunitu a je pomocníkem při hubnutí a udržení váhy s vysokým obsahem chlorofylu, vitamínů a minerálních látek.

  Původně: 178 Kč
  Ušetříte: 18 Kč (–10 %)

  160 Kč
 • Výrobce: NástrojeZdraví

  Maca aktivně působí na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a má významný vliv na reprodukční zdraví.

  388 Kč
 • Výrobce: NástrojeZdraví

  Chlorella je sladkovodní řasa elixír s jedinečnými účinky na zdraví! Regeneruje organismus, přispívá k posílení imunity, pomáhá při detoxikaci organismu a správném trávení.

  258 Kč
 • Výrobce: NástrojeZdraví

  Vitamínová, minerálová a aminokyselinová bomba pro organismus. Pomáhá při problémech s únavou, správným metabolismem a celkovém posílením organismu.

  669 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.