Využijte DNES DOPRAVU ZDARMA. Při každém nákupu nad 300,- Kč platíme dopravu na 2250 výdejních míst ZÁSILKOVNY my.

Mádara

Mádara


Slovo Mádara znamená v překladu svízel přítula, což je křehká a voňavá rostlina, která se na vás chytá, když procházíte letní loukou. A přesně taková je i biokosmetika Mádara z Lotyšska. Její přírodní složení garantuje certifkát Ecocert. Ať už zkusíte kterýkoliv z přípravků značky Mádara, vždy Vás obklopí voňavý závoj baltských rostlin…

Přírodní kosmetika, jak již napovídá sám název, je kosmetika vyrobená z kvalitních surovin dostupných člověku pouze a jen v přírodě. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a pralesů. Klimatické podmínky v baltském regionu jsou unikátní zejména tím, že severská léta jsou mnohem kratší než léta v mírnějším zeměpisném pásmu. To způsobuje, že květy mají daleko méně času na to, aby vykvetly a odkvetly. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Veškeré substance jsou díky tomu koncentrovanější a efektivnější, stejně jako severské léto, a kosmetika Mádara je proto tak účinná.

Pokud chcete dopřát své pleti, tělu nebo i rodině tu nejlepší péči, sáhněte po produktech s nejkvalitnějšími látkami, prokazatelnými účinky, hypoalergenním složením a zárukou netestování na zvířatech.

 

Žádné produkty od výrobce Mádara nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.