Cannor

 

                                                                             Logo_cannor_cerna 

Mladá česká značka Cannor se zrodila v roce 2018 a přináší kosmetické produkty s unikátním výtažkem z konopí Canabidiolem. Pro výrobu produktů Cannor používají jen to nejlepší seté konopí, rostlinné oleje a bylinné výtažky, tak aby vytvořili kosmetické produkty nejvyšší kvality. Vlastní receptury jsou vyvíjeny na základě zkušeností farmaceutičky Petry, která je součástí týmu Cannor.

Přírodní síla konopí (Cannabis Sativa) je známa již dlouho. Konopí obsahuje Cannabidiol-CBD a velké množství kanabinoidů. Považuje se za jednu nejvíce prospěšných rostlin na světě, co se zdraví týče. Cannor ve svých produktech používá vysoče účinný konopný extrakt, který se extrahuje pomocí těch nejefektivnejších CO2 postupů z pečlivě vybíraných a vysoce kvalitních rostlin konopí. To je následně extrahováno a pečlive testováno tak, aby byla zaručena nejvyšší kvalita konečných produktů a garance nejnižší možné hladiny THC. Tato hladina je vždy 0 %, aby byly splněny právní požadavky České Republiky a EU.

Přírodní konopná kosmetika Cannor je ručně vyráběna v České Republice, jedním z největších producentů konopí v Evropě. Pro získání výtažků Cannor používá vysoce kvalitní konopí, pěstované na organických polích, jejichž kvalitu si pravidelně sleduje.

Filozofie Cannor se nachází v každém z produktů, a to v používání přírodních složek, bez jakýchkoliv silikonů, parabenů a dalších látek škodlivých pro zdraví a životní prostředí.

 

Žádné produkty značky Cannor nebyly nalezeny...