Lékué Svačinový box LunchBox To Go Organic 1000 ml Krémový

Neohodnoceno
Značka: Lékué

Stylový nepropustný svačinový box složený ze 2 krabiček o objemu 500 ml, spojený silikonovým páskem. Kombinace platinového silikonu, plastu a organického materiálu.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
749 Kč / ks
Lékué Svačinový box LunchBox To Go Organic 1000 ml Krémový
Neohodnoceno
Značka: Lékué
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Užijte si čerstvé jídlo na cestách. Svačinový box LunchBox To Go je 100 % nepropustný a skládá se ze 2 krabiček o objemu 500 ml. Krabičky jsou vzájemně propojeny silikonovým bílým popruhem pro snadnější nošení. Každá krabička má své vlastní silikonové víko, které je opatřeno ventilem pro bezpečný ohřev v mikrovlnné troubě a lemem pro 100 % nepropustnost. Na horní části krabičky je extra víko pro uložení příboru, které není součástí tohoto balení. Navíc oproti jiným svačinovým boxům LunchBox To Go od Lékué je součástí boxu přepážka, která vám pomůže kombinovat různé potraviny ve stejné krabičce, aniž by došlo k jejich smíchání. Dejte si svačinový box do tašky, batohu nebo kufříku ... a užijte si obědovou pauzu kdykoliv a kdekoliv.

Tento svačinový box je vyroben z organických materiálů s nižším procentem plastu. Hlavním materiálem je kombinace dřevěného vlákna a polypropylenu - jednoho z nejpoužívanějších plastů, který je 100 % recyklovatelný a perfektní pro styk s potravinami. Dřevěné vlákno pochází z odpadu, který vzniká při těžbě dřeva a výrobě spotřebního zboží. Dřevěný odpad je rozdrcen, filtrován a sterilizován, poté smíchán s propylenem. Jedná se o vysoce kvalitní, zcela bezpečný materiál, který vyhovuje nejpřísnějším předpisům.

Klíčové vlastnosti:

  • nepropustný svačinový box
  • 2 samostatné krabičky s objemem 500 ml
  • krabičky lze používat i samostatně
  • přepážka do krabičky
  • rozměr boxu: 19,2 cm x 10 cm x 11 výška cm, objem: 1 000 ml (1 krabička = 500 ml)
  • silikonový bílý popruh pro snadnější přepravu
  • opakovaně použitelná šetří přírodu

Doporučené použití:

Vhodné do myčky na nádobí, lednice, max. nepřetržitě 3 minuty v mikrovlnné troubě. Při ručním mytí doporučujeme použít jemný mycí prostředek. Doporučená teplota - 20 °C /+ 100 °C.

Složení:

Platinový silikon, plast bez BPA, Dřevěné vlákno a Polypropylen.

Výrobce: Lékué, Španělsko.

Příběh španělské společnosti začíná v roce 1980 vytvořením gumových tácků na led, po které následovalo množství dalších kuchyňských výrobků na bázi silikonu, které způsobily revoluci ve vybavení kuchyní po celém světě.

Lékué, to je kombinace funkce a designu s originálními nápady, fantazií a kreativní prací se surovinami. Za jejím úspěchem stojí především platinový silikon, který se v Lékué stal jedním ze základních výrobních materiálů. Dokázali beze zbytku využít jeho trvanlivosti, přirozené nepřilnavosti, ohebnosti i pevnosti, stejně jako schopnosti odolávat poměrně vysokým teplotám. A co víc – silikonové náčiní se velmi snadno myje, udržuje a splňuje tak ty nejnáročnější zdravotní a hygienická kritéria.

Lékué se nebojí inovací. Velký důraz kladou nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které hýří barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Přesvědčte se sami, jak snadné a zábavné může být vaření s produkty Lékué! Důkazem kvality kuchyňských doplňků je řada ocenění včetně Good Design Award v roce 2007 a 2010.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové jídelní boxy bez BPA
Hmotnost: 0.438 kg
Složení: Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití
Výroba: Čína
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: