Annemarie Börlind Opalovací krém SPF 20 100 ml

Neohodnoceno

Opalovací fluid se střední ochranou SPF 20 proti UVA/UVB škodlivému záření obohacený o vitamín E, B5 a výtažky z mořské řasy s anti age účinky. Voděodolný pro všechny typy pleti.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
573 Kč –15 % 487,05 Kč / ks
Annemarie Börlind Opalovací krém SPF 20 100 ml
Neohodnoceno
Annemarie Börlind Opalovací krém SPF 20 100 ml
Akce Vegan
573 Kč –15 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Opalovací fluid se střední ochranou SPF 20 proti UVA/UVB škodlivému záření. Krém je voděodolný a vhodný pro všechny typy pleti.

Kombinace organických UV filtrů a jedinečného výtažku z mořské řasy kombu poskytuje pokožce mimořádně účinnou a spolehlivou ochranu. Tento přírodní kosmetický produkt obsahuje také vitamín E a provitamín B5, které chrání pokožku před volnými radikály a zabraňují tak předčasnému stárnutí pleti.

Sluneční přípravky řady Annemarie Börlind Sun Care obsahují vysoce účinné rostlinné složky, které pokožce dodávají vlhkost před, během a po jejím vystavení slunečnímu záření a zároveň brání dehydrataci. Zároveň se starají o její pružnost a mají protistárnoucí a zklidňující účinky.

Produkty Annemarie Börlind jsou 100 % přírodní, bez parabenů, parafínů, silikonů, PEG, SLS, SLES, ropných derivátů, silikonových olejů, polycyklických sloučenin, syntetických vůní a barviv, konzervačních látek. 100 % bez živočišných výtažků. A samozřejmě bez testování na zvířatech.

Vhodný pro:

všechny typy, citlivá pokožka

Klíčové vlastnosti:

  • chrání pokožku před UVA a UVB zářením
  • anti age účinky
  • střední ochrana SPF 20
  • bezpečné minerální filtry
  • voděodolný
  • bez mikroplastů
  • šetrný k mořským ekosystémům
  • snadná aplikace, ihned se vstřebává

Doporučené použití: 

Používejte 20 min před pobytem na slunci, v průběhu dne pravidelně opakujte, hlavně vždy po koupání. 

Chraňte kojence a malé děti před přímým slunečním zářením. Pro kojence a malé děti používejte ochranný oděv a opalovací krém s vysokým ochranným faktorem proti slunečnímu záření (SPF větší než 30). Ani opalovací krémy s vysokými ochrannými faktory nenabízejí úplnou ochranu před UV zářením. Zabraňte kontaktu s očima a textiliemi, možné trvalé skvrny.

Zdravé opalování s minerálními filtry.
 

Fyzikální (minerální) filtry, které se používají ve skutečně přírodních opalovacích krémech, obecně fungují nejlépe a odráží nejvíce slunečního záření. V přírodních opalovacích prostředcích se pro ochranu před UV zářením používají sloučeniny, které lze získat z minerálů neboli nerostů. Bezpečný je oxid zinečnatý (zinc oxide ZnO), který nedráždí pokožku. Funguje na čistě fyzickém principu - na pokožce vytvoří slabou vrstvu, která UV záření odráží.

Vyberte si ten správný SPF!
 

SPF udává míru ochrany před slunečním zářením, tzn. dobu kdy mohu být bezpečně na sluníčku bez podráždění či spálení pokožky. Nejběžnější bezpečná doba na slunci pro běžnou pleť je asi 15 minut. Faktor 30 tuto dobu prodlužuje na 30násobek, což znamená 450 minut neboli 7,5 hodiny. Mějte však na paměti, že u moře nebo na horách je intenzita vyšší. Hodnota SPF nesouvisí s dobou strávenou na slunci, spíše udává podíl blokovaných slunečních paprsků. 

Jaké je procento ochrany před UVB zářením? 

SPF 15 - 93 %   SPF 30 - 96,7 - 97,4 %   SPF 50 - 98 %   SPF 50+ - 98,3 %. I našich podmínkách doporučujeme používat ochrané krémy s minimální hodnotou SPF 30 a více. Osoby s velmi citlivou pokožkou by měly volit přípravky s maximální možnou ochranou a bez parfemace. 

Jaký je rozdíl mezi UVA a UVB zářením? 

UVB záření je odpovědné za spálení kůže, kdežto UVA proniká hlouběji a podílí se na stárnutí pokožky. Obě záření tak mají při delší expozici na pokožku negativní vliv a v nejhorším případě mohou způsobit i rakovinu kůže. SPF faktor vyjadřuje ochranu proti UVB záření. Pokud je na obalu uvedeno UVA v kroužku (bez čísla), tak tento přípravek splňuje normu, že UVA musí mít faktor alespoň ve výši 1/3 faktoru pro UVB. Proto vybírejte vždy takové krémy, které buď jasně komunikují i UVA ochranný faktor anebo mají alespoň UVA v kroužku.  

Výrobce: Börlind Gmbh, Německo.

Rodinná německá společnost Annemarie Börlind vznikla již v roce 1959 a je průkopníkem v přírodní kosmetice. Kosmetika Annemarie Börlind je jednoduše charakterizována jako krása z přírody s účinky nejmodernější technologií výroby.

Vše se vyvíjí a vyrábí v německém Calw v Černém lese s respektem vůči lidem i přírodě. Přípravky navíc více než čtyřicetkrát ověřili německé instituce Stiftung Warentest a ÖKO-TEST s ohodnocením "vynikající" a bez živočišných výtažků. Získali více než 60 vyznamenání a ocenění za inovativní produkty a podnikový management.

Značka Annemarie Börlind připisuje velký význam podpoře projektů celosvětově, spolupracuje a podporuje farmáře a pěstitele v Mali, Keni, Mexiku nebo Iránu. V sídle společnosti v Černém lese o udržitelnosti nejen hovoří, ale i v praxi aplikují -ať už jde o prostředky vynikající energetické účinnosti, používání zelené elektřiny nebo o "zelenou flotilu", která díky nejmodernějším technologiím dosahuje snížení emisí a spotřeby paliva.

 

eco control  CSEstandard GREEN_BRAND_2018_2019 vegan

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: