Steamery Napařovací žehlička Cirrus 3 Černá

Neohodnoceno
Značka: Steamery

Jedinečná ruční napařovací žehlička umožňuje napařovat i žehlit vaše oblečení. Šetrná alternativa k žehlení i praní. Pára zanechá během chvilky vaše oblečení hladké, svěží a navrací mu perfektní vzhled. Můžete použít i jako žehličku a dosáhnout i lisovaného vzhledu jako plisé nebo puky.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
4 669 Kč / ks
Steamery Napařovací žehlička Cirrus 3 Černá
Neohodnoceno
Značka: Steamery
Uprava fotografie Steamery Napařovací žehlička Cirrus 3 Černá
Doprava zdarma
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Napařovací žehlička Cirrus 3 je hybrid mezi napařovačem a žehličkou, který umožňuje napařovat vaše oblečení jakýmkoli způsobem a můžete s ní i žehlit. Je výkonná a snadno se používá. V závislosti na způsobu napařování můžete dosáhnout buď lisovaného nebo přirozenějšího vzhledu. Je účinnou a šetrnou alternativou k žehlení i praní. Pára zanechá vaše oblečení hladké, svěží a odstraní z oblečení všechny známky nošení.

Péče o oděvy bude jednoduchá a zábavná. Přední deska žehličky Cirrus 3 se zahřeje na úroveň 1 na žehličce (tzn.140°C, 284°F) za pouhých 25s. Speciální tvar žehlící plochy, vysoký a stálý tlak páry snadno oblečení vyžehlí pomocí několika málo tahů a během chvíle mu navrátíte perfektní vzhled. Napařovací žehlička odstraňuje sklady i záhyby a během chvíle zanechá oblečení hladké a svěží. Horká pára také odstraňuje nežádoucí pachy, jemné nečistoty a bakterie.

Steamer nebo-li napařovací žehlička funguje jednoduše. Horká pára „nadzvedává“ textilní vlákna (žehlička je naopak stlačuje) a oděvy tak získají zpět svůj přirozený tvar.  Samotná hlava napařovací žehličky se totiž nezahřívá. Vypouští pouze horkou páru, která látku nejen vyžehlí, ale narovná i těžko dostupná místa a oživí barvu. Napařovací žehlicí systém je k oděvům šetrnější než klasická žehlička. Žehlení párou za použití steameru je bezpečné pro jakoukoliv látku. Ať už se jedná o hedvábí, šifon, vlnu, plyš či bavlnu. Oceníte funkci automatického vypnutí, napařovací žehlička se automaticky vypne po 30 minutách nečinnosti. Když se Cirrus 3 Iron Steamer nepoužívá, lze jej postavit do vzpřímené polohy, nebo jej lze díky ochrannému lemu položit na jakýkoli rovný povrch.

S ruční napařovací žehličkou budete méně prát, spotřebujete tedy méně energie a vody. Díky její malé velikosti ji lehce sbalíte i na cesty. Napařovací žehlička je časově úsporný a vhodný pomocník do všech domácností. Silueta přístroje Cirrus No.3 má jedinečný tvar. Pečlivě vybrané materiály a prémiové designové prvky se perfektně hodí nejen do moderní domácnosti.

Klíčové vlastnosti:

 • rychlé žehlení párou
 • žehlení na prkně na sklady, plisé nebo puky
 • zanechá oblečení hladké a svěží
 • pára pohlcuje pachy
 • pára odstraňuje jemné nečistoty a bakterie
 • jednoduché a rychlé použití, zahřeje se za 25s
 • funkce automatického vypnutí po 30min
 • malá velikost i na cesty
 • úsporná alternativa k praní
 • funguje na všechny materiály kromě kůže a semiše
 • šetrný k choulostivým látkám jako vlna a hedvábí
 • jednoduchý design

Náš tip:

Pověste svůj oděv na samostatné ramínko. Páru táhněte přes látku. Může trvat i několik přejetí, než záhyby a pomačkání zcela zmizí. Oblečení můžete napařovat i zevnitř, abyste dosáhli i na obtížná místa.

Doporučené použití:

Vhodné na všechny materiály kromě kůže a semiše.

Napařovací žehličku můžete využít také pro osvěžení a eliminaci bakterií a roztočů z plyšových hraček, čalounění, bytového textilu, a dokonce i zvířecích pelíšků.

Cirrus 3 Iron Steamer lze také používat jako žehličku. Místo žehlicího prkna použijte jako základ ručník a přitiskněte žehličku k látce. Ideální Skvělé na lisovaný efekt látky jako puky, sklady nebo plisé.

Vždy používejte balenou, filtrovanou nebo destilovanou vodu, radikálně tím prodloužíte životnost přístroje. Nepoužívejte na napařování parfémovanou vodu, může napařovač ucpat a přestane správně fungovat.

Zapněte přístroj zasunutím zástrčky do elektrické zásuvky a počkejte 25-30 sekund, kdy pára dosáhne správné teploty a zhasne červené světlo. Pokud se během použití rozsvítí červená kontrolka, počkejte několik sekund, aniž byste stiskli tlačítko. Pára musí znovu dosáhnout správné teploty. Při prvním použití zařízení vyzkoušejte napařování nejprve na starém hadříku, protože v napařovací žehličce může ještě zůstat suchý prášek z výrobního procesu. Používejte vždy na suché oděvy. Nepoužívejte nepřetržitě déle než 30 minut. Pokud chcete přístroj používat déle, nechte jej mezi jednotlivými použitími jednu hodinu vychladnout.

Součástí balení je přístroj, ochranný kryt, rukavice na žehlení, uživatelský manuál.

Technické specifikace:

 • nádržka na vodu: 90 ml
 • žehlící plocha: 15 cm
 • tkaná šňůra: 2,3 m
 • hmotnost: 0,857 kg
 • rozměry: 24,65 x 14 x 8 cm
 • napětí a frekvence: 2220-240V/50-60Hz
 • výkon: 1000W 

Složení:

Tělo: Recyklovatelný PC plast, Ochranný okraj: Recyklovatelný PBT plast a skleněné vlákno, Nádrž na vodu: Recyklovatelný ABS plast a recyklovatelný PC plast, Žehlící deska: Hliník litý pod tlakem, Elektrický kabel: Tkaná látka, Balení: Recyklovatelný karton.

Výrobce: Steamery AB, Švédsko.

Steamery je švédská značka, která se od roku 2014 specializuje na domácí péči o oblečení. Jejím hlavním posláním je změnit způsob, jakým dnes zacházíme s naším oblečením. Cílem zakladatelů je udělat oblečení udržitelnější jednoduše tím, že správnou péčí prodloužíme jeho životnost. Filozofie péče o oblečení není nic nového. Před dvěma generacemi každý věděl, jak se o své oblečení starat, ale od té doby je tradice zapomenuta. Proto Steamery přichází s moderním řešením, které ocení každá domácnost.

Steemary přináší inovativní produkty v péči o oděvy i bytové textilie jako výkonné parní žehličky, odstraňovače žmolků nebo kartáčů na oděvy. Produkty jsou navrženy tak, aby byly výkonné, a zároveň s funkčním moderním designem. Portfolio doplňují i udržitelné ekologické prací prostředky, které společně prodlužují skvělý vzhled textilií.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekodomácnost
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: