Sense Coco

 

 sense_coco_logo_bez_pozadi

Česká společnost SENSE COCO je společnost, která se zavázala přinášet lidem absolutně biologické, přírodně čisté, živoucí produkty z kokosu ve 100% ORGANIC a BIO kvalitě. Bez aditiv, laktózy a lepku.

,,Našim zákazníkům prodáváme jen to, co nám samotným udělá dobře. Proto všechny produkty nejdříve testujeme na sobě a teprve pak posíláme dál. Chceme, aby se kvalitní BIO potraviny staly standardem a byly dostupné každému. Někdy je to těžké, ale jsme přesvědčeni, že to, co přichází z přírody je pro nás i naši planetu nejlepší."

SENSE COCO sídlí v České republice, kde vyrábí většinu svých produktů. Ve výrobním řetězci je zapojeno několik obchodních partnerů. Ten největší je v samotném srdci Srí Lanky - rodišti Krále kokosů. Je držitelem certifikace VEGAN, národní BIO značky/ zelené zebry a evropské bio značky/zeleného lístečku. Kromě toho najdete na výrobku i kód příslušné certifikační organizace.

Spravedlivý obchod je pro SENSE COCO zásadní. Spolupracují výhradně s ekologicky certifikovanou společností ze Srí Lanky, která sdružuje dobře zavedené skupiny malých a středních výrobců. Snaží se tak podporovat udržitelnost zemědělské komunity v mnoha ohledech. Jedině místní farmáři totiž vědí vše o pěstování a zpracování této blahodárné suroviny.

sense_coco_mouka

Žádné produkty značky Sense Coco nebyly nalezeny...