Alkemilla Repelent s účinností až 8 hod Reptime 150 ml

Neohodnoceno

Repelent REPTIME poskytuje ochranu proti komárům i klíšťatům. Dlouhodobá ochrana až 8 hod.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
479 Kč / ks
Alkemilla Repelent s účinností až 8 hod Reptime 150 ml
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Repelent REPTIME poskytuje ochranu proti hmyzu. Obsahuje Aloe Vera, které zvláčňuje pokožku. Aplikátor umožňuje správné a snadné dávkování na pokožku.

Chrání proti bodnutí komáry různých druhů, včetně komára Tigera, a to jak ve dne, tak v noci až po dobu až osmi hodin. Je vhodný i pro použití v oblastech zamořených tropickým komárem (Anopheles gambiae), kde poskytuje ochranu po dobu tří hodin.

REPTIME je také účinný proti černým muškám (komárům napadajícím savce), jeho použití je proto vhodné zejména v zamořených oblastech, jako jsou jízdárny, farmy, kempy, venkov, kde je účinný až po dobu 6 hodin.

Repelent REPTIME je účinný i proti klíšťatům a umožňuje chránit ošetřená místa po dobu šesti hodin. Jeho použití je proto indikováno v případě frekventovaných zamořených oblastí, jako jsou zalesněné oblasti, louky, zemědělské oblasti a venkov obecně.

Vhodné pro:

všechny typy pokožky, pro děti 2+

Klíčové vlastnosti

  • chrání před komáry a klíšťaty
  • ochrana až 8 hod
  • aloe vera zvláčňuje a zabraňuje podráždění pokožky
  • aplikace na pokožku

Doporučené použití:

Používejte venku nebo v dobře větraných prostorách. Před použitím protřepejte.

Aplikujte přípravek tak, že jej rovnoměrně rozetřete na pokožku, která má být chráněna. Pro aplikaci na obličej a krk naneste trochu produktu do dlaně a rozetřete, vyhněte se očím, nosu a ústům. Nepoužívejte přípravek na vlasy nebo oblečení.

VAROVÁNÍ
Neaplikujte na děti do 2 let. Aplikaci u dětí od 2 do 12 let musí provádět dospělá osoba. Nedovolte, aby se výrobek dostal do kontaktu s rukama dětí. Neaplikujte více než jednou denně dětem ve věku od 2 do 12 let. Neaplikujte u dospělých více než dvakrát denně. Používejte opatrně na jemnou pokožku, zejména u dětí do 12 let.

Nepoužívejte na odřenou, macerovanou kůži nebo rány. V případě nežádoucích reakcí přípravek ihned odstraňte opatrným omytím mýdlem a vodou. Pokud příznaky přetrvávají, kontaktujte lékaře a ukažte mu etiketu. Vyhněte se kontaktu s plastovými materiály. Vyhněte se očnímu kontaktu. 

Obsahuje DENATONIUM BENZOATE, velmi hořkou látku, která pomáhá předcházet náhodnému požití produktu.

PROHLÁŠENÍ O NEBEZPEČNOSTI H319
Způsobuje vážné podráždění očí. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití si důkladně umyjte ruce vodou. Při zasažení očí: několik minut důkladně vyplachujte. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékaře.

Uchovávejte odděleně od potravin nebo krmiv a nápojů. Při používání nejezte, nepijte a nekuřte.

Složení:

100 g výrobku obsahuje: N,N Diethyltoluamid (DEET) CAS 134-62-3: 19,50 g Denatonium Benzoate (hořkost): 0,001 g Formulační přísady: podle chuti. na 100 g.

BIOCIDNÍ PŘÍPRAVEK (PT19) Povolení Ministerstva zdravotnictví č.: IT/2016/00360AUT UFI:VX0H-83WW-G127-QKVH Balení: 150 ml bezplynový dávkovač Platnost: 36 měsíců Před aplikací si pozorně přečtěte pokyny a upozornění na etiketa.

Výrobce: Alkemilla Eco Bio Cosmetic, Itálie.

Alkemilla je značka přírodní kosmetiky s inovativními, veganskými recepturami kosmetických produktů péče o obličej, vlasy a tělo.

Alkemilla se od počátku své historie věnuje výrobě bio kosmetiky s cílem nabízet účinný, zdraví bezpečný a vysoce kvalitní produkt, ohleduplný k životnímu prostředí a zvířatům. Značka Alkemilla pochází z jihu Itálie z městečka Puglia.

Alkemilla ve svých jedinečných recepturách kombinuje nejinovativnější kosmetické technologie spojené se vzácnou moudrostí přírody. Produkty se vyznačují vysokou kvalitou, inovativními vůněmi a účinností, každá aktivní složka je extrahována z rostlin a nikoliv synteticky. 

Účinné složky jako fytoextrakty, květinové vody a přírodní složky jsou získávány z rostlin pěstovaných v biodynamickém zemědělství nebo jsou divoce rostoucí v přírodě.

Rostliny pěstované v biodynamickém zemědělství jsou pěstovány přirozeně, respektující rytmus přírody.  Ekologická produkce, která zohledňuje celý zemědělský ekosystém s využitím nejlepších environmentálních postupů, využívá přirozenou úrodnost půdy, podporuje biologickou rozmanitost a ochranu přírodních zdrojů, vylučuje použití GMO, využívá přísná kritéria pro ochranu životního prostředí, lidí, dobrých životních podmínek zvířat i rozvoje venkova

Všechny produkty Alkemilla se mohou pochlubit certifikacemi jako ICEA, AIAB (Italská asociace ekologického zemědělství), Vegan Ok. Jsou také testovány na obsah niklu, chromu a kobaltu s přítomností těžkých kovů rovnou 0,0001 %.  Produkty jsou bez obsahu silikonů, parabenů, akrylátů, petrolátů, syntetických antioxidantů BHT a BHA, EDTA, zvlhčovadla propylen glycolu a pěnidla Laurylsulfátu sodného.

Unknown_1 QV certificazione cosmesi

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty proti klíšťatům a hmyzu
Hmotnost: 0.15 kg
Složení: Vegan, Bez palmového oleje, Bez parabenů, Bez silikonů, Bez SLS/SLE
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech, Certifikované produkty
Certifikace: HCS Leaping Bunny, ICEA, Vegan OK, AIAB
Výroba: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: