Začali jsme podporovat malé manufaktury a kosmetické značky

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Začali jsme podporovat malé manufaktury a kosmetické značky
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Začali jsme podporovat malé československé manufaktury a kosmetické značky

Od Markéty |18. 4. 2018  

Rozhodli jsme se pomáhat. Zatím tedy ne charitě (to taky brzo přijde), ale přímo vám. Rozhodli jsme se ještě víc přiblížit k lidem, kterým není jedno, co za přípravky používají a nabídka trhu jim prostě nestačí. Kteří právě proto začali jednat sami na své triko. Od dubna tohoto roku podporujeme opravdu malé značky, malé poctivé manufaktury s velkými lidmi a srdcem uvnitř!

shutterstock_128650928

Jak nás to napadlo? Jako všechno dobré, přirozeně. Když nemáte něco na trhu, zkoušíte to sami. Často se setkáváme s příběhem značek, které vznikly právě díky tomu, že něco někomu nevyhovovalo, nestačilo. Nebo jejich zakladatelé už prostě nechtěli pátrat po vyhovujících produktech stále dokola. Tak sebrali všechny vědomosti a začali. My přesně takhle založili Folly. Náš český trh nám nestačil. A proto chceme pomoct těm, kteří se do toho pustili teď nebo nedávno. Malým firmičkám a manufakturám, co do toho šly poctivě a po svém hezký od píky. Zajímá nás jejich příběh. Jak se k tomu dostali. Jaké suroviny používají. Odkud je berou. Do čeho své produkty plní...

Vzali jsme tedy pod svá křídla pár značek, které se nám zalíbily. Jejich příběh nás velmi oslovil a samozřejmě jsme je stihli i testnout. A teď vám je budeme postupně představovat a seznamovat vás s nimi. 

A víte proč všechno tohle? Mimo to, že nás baví páchat dobro... Tak se v těchto malých manufakturách děje pořádná poctivá práce, jaká se podle nás prostě musí vyklubat na povrch rychleji. S chutí vždy budeme podporovat lidi, kteří mají stejnou myšlenku jako my. Chtějí to dělat poctivě a co nejpřirozeněji, přírodně a samozřejmě s ohledem na přírodu samotnou.

Pojďte do toho s námi! Používáte nějakou lokální značku, na kterou nemůžete dopustit? Která dělá dobře vám i vašemu tělu? Dejte nám o ní vědět a třeba budeme příště představovat právě ji.

 

 

 

O autorovi
 unnamed (1) Patří k Folly týmu. Miluje přírodu, postupně přechází na přírodní kosmetiku a ekodrogerii. Zbožňuje vaření, protože jídlo je nejlepší neřestí, design v celé jeho šíři a své dva psy, které našla v útulku a pomalu je vypiplala ke skorodokonalosti :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: