Valentýnské hledání pokladu

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Valentýnské hledání pokladu
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Valentýnské hledání pokladu

20  

shutterstock_67227211

Je to tak, od dnešního dne s námi můžete hledat valentýnský poklad! A ani k tomu nebudete potřebovat mapu! :) Valentýn je, jak známo, svátek dvojic, a na tom je založeno i naše hledání. Pokud si u nás uděláte objednávku kdykoli od 20. 1. do 7. 2., dorazí Vám krabička s první polovinou slevového kódu. Aby nebyla samotná smutná, druhou polovinu kódu obdržíte, pokud si uděláte ještě jednu objednávku, a to ve valentýnském týdnu, od 8. do 14. 2. Aby to bylo trochu napínavější, v druhé etapě pošleme rovných 200 krabiček. Co myslíte, dostane se na všechny?

A co tedy přesně hledáte? Pokud dáte dohromady svůj kód, znamená to pro Vás slevu 200 Kč na objednávku nad 1000 Kč. Což dáte hravě dohromady, protože máme spoustu hrozně zajímavých produktů (zejména pokud se domluvíte s kamarádkami a uděláte hromadnou objednávku, ale pssst! ;)). Pro nás to znamená, že rozdáváme 40.000 korun! A děláme to rádi :).

Rozhodující pro to, kterou část kódu dostanete, není datum expedice ani přijetí zásilky, ale opravdu datum, kdy si zboží objednáte. Na zahájení druhé etapy upozorníme na našem Facebooku, abychom předešli případným nedorozuměním.

Pokud Vám přijde kód nečitelný, obraťte se na nás a my Vám pošleme nápovědu :).

Důležité je, že obě objednávky z obou etap musí být na Vaše jméno, případně na jméno toho, kdo poté bude chtít uplatnit slevový kód.

Slevu můžete uplatnit během následujících šesti měsíců, do července 2016.

Párujte své krabičky a buďte hraví :),
Váš Folly tým

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: