S kalíškem na vodu

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
S kalíškem na vodu
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

S-kaliskem-na-vodu_2 

Od Markéty |14. 8. 2018  

Pracuju ve Folly, ale to ještě neznamená, že jsem odborník na vše přírodní a eko a ničeho se nebojím. Dost dlouho jsem se houpala do používání kalíšku. Protože já jsem zrovna z těch, co si menstruaci opravdu dost protrpí. A to nemluvím o dnech před ní. Ehm. Tam vlastně trpí spíš okolí :-))) Nemohla jsem tedy používat tampóny, protože to už bych fakt asi bolestí umřela. Takže mi zbyly jen "chutné" vložky. Ble! Nenávidím je. No a jak se kolem mě množily kámošky a různé názory na kalíšek a já, díky tomu, že je prodáváme, se dozvěděla tak nějak všechno, bylo to jasný. Jeden růžovák šel domů se mnou.

 

KALÍŠEK NA VODU?

Teď jsem si ho vzala s sebou na vodu. Jeli jsme Vltavu, a bylo docela dost vody. Ale to vás asi nezajímá :-D Zrovna mi to vyšlo takhle blbě, tak jsem si teda řekla, kruci, to bude zkouška všech zkoušek. Jasně. Nastaly klasické pochyby: Jste často mokří, záchody jsou jen v kempech, barech a restauracích okolo, jak dlouho ho budu moct v sobě mít, kde to umeju, a fakt se s ním můžu koupat?

Hned na začátku vám něco přiznám, nejsem úplně citlivka na tyhle ženské věci. Teda jako, že když ho potřebuju v umyvadle umýt, tak to prostě udělám a nedělám z toho tyjátr. V reálu to vypadalo tak, že ano, necítila jsem ho. Absolutně se přizpůsobil, netlačil a pro mě neskutečně důležité - NEBOLÍ MĚ BŘICHO VÍC, NEŽ NORMÁLNĚ - což s tampónem bylo. Tím, že se vás nedotýká krev, která nepodléhá různým změnám jako v tampónu nebo na vložce, můžete mít kalíšek uvnitř klidně 8 hodin, a to s čistým svědomím. Jak potkáte záchod - u toho piva je čas vždycky - umyjete ruce, zalezete do kabinky, zatáhnete kalíšek za stopku, vyndáte, vylijete naprosto čistou krev (hele, fakt to není nic nechutnýho) berete kalíšek k umyvadlu (stydlivky ho lehce schovají do dlaně) a umyjete. Stačí jen voda. Dezinfekce je podle mě navíc při každodenním používání. Jednou denně pak budete mít určitě příležitost, třeba při sprše. To byl můj postup. Pokud má někdo problém vytáhnout ho z kabinky, stačí si vzít lahev vody rovnou na záchod a tam ho prostě vypláchnout. Jde to easy peasy.

 

KALÍŠEK PŘI KOUPÁNÍ

Zajímalo mě hlavně, jestli to kalíšek dá i při blbostech ve vodě, kdy skáčete z lodi a sem tam se cvaknete. Hele, i první den to bylo na jedničku. Moje světlé plavky bez poskvrnky a v kalíšku samozřejmě žádná voda. Což je právě super. V těchto dnech jsme trochu náchylnější, ale on to všechno uvnitř kalíšek ubrání.

 

A TROCHU TOHO PRAKTICKÉHO

Naučila jsem se na dovolené a výlety netahat zbytečné věci, takže se sbalím do 30 l batohu, což je na ženskou fakt úspěch. JO! No, ale vemte si, kolik vložek a tampónů musíte táhnout s sebou? Kalíšek nezabere nic. Jasná volba.

 P1020691

 

PRO SHRNUTÍ

Nechutný to není ani trochu! Pohodlný je to maximálně! Prakticky je kalíšek bezkonkurenční!

                                                                    Jen si říkám, že jsem se rozhodovala tak dlouho. 

 

 

TIP PRO TY, CO SE TEPRVE ROZHODUJÍ

Dejte si jednu periodu na seznámení. Ta moje první byla ještě v doprovodu s intimkou. Nemyslím to však tak, že by se mi kalíšek nějak vylil nebo bych třeba protekla. Spíš jen, aby nebyly kalhotky ušpiněné. Někdo to dá hned, mně to trvalo třeba tři dny, než jsem to vychytala na sto pro. Voda už byla za profesionála :-)))

PS: Miluju lékařský silikon:-)))

PPS: Ne, prsa umělý nemám.

 

 

Užívejte poslední týdny prázdnin, třeba na vodě!

Markéta

 

víc info o kalíšku tady

můj kalíšek je tento

 

O autorovi
 unnamed (1) Patří k Folly týmu. Miluje přírodu, postupně přechází na přírodní kosmetiku a ekodrogerii. Zbožňuje vaření, protože jídlo je nejlepší neřestí, design v celé jeho šíři a své dva psy, které našla v útulku a pomalu je vypiplala ke skorodokonalosti :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: