Říkám ano eco drogérii

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Říkám ano eco drogérii
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Říkám ano eco drogérii

Od Hanky | 13  
Často se setkávám s názorem, že přírodní prostředky pro péči o domácnost nejsou dostatečně účinné. A vždycky si pokládám otázku, odkud lidé, kteří něco takového prohlašují, tuto informaci mají. Z vlastní zkušenosti určitě ne, protože si přeci nebudou kupovat něco, co nefunguje, že. Ale! Jak si mohou být tak jistí, když žádné přírodní alternativy čistících prostředků nikdy nezkusili?! Začarovaný kruh:)  Proto se pokusím o malou osvětu.
 
shutterstock_285914456
 
Věřte mi, že celou svou domácnost dokážete skvěle a dostatečně ošetřit s pomocí dostupných přírodních prostředků. Navíc, stejně jako při používání přírodní a bio kosmetiky nebo potravin z ekologického zemědělství, se můžete cítit blaženě proto, že nepřispíváte ke zbytečnému drancování naší planety (nebo alespoň svou ekologickou stopu zmenšujete). U čistících prostředků se tato snaha cení o to víc, že se jedná o látky, které používáme téměř denně a většina jich končí v kanalizaci, čímž způsobuje problémy v procesu čištění odpadních vod. Agresivní tenzidy obsažené v konvenčních chemických čističích způsobují, krom jiného, i pěnění, které se musí ošetřovat přidáváním protipěnících látek. O dopadech na vodní ekosystémy snad nemusí být ani řeč.
 
Dobře zvolený přírodní čistící prostředek (ať už se jedná o obyčejnou sodu, nebo nějaký sofistikovanější čistič od některé z ověřených firem) a adekvátní péče se ve výsledku mohou vyrovnat chemickým "zázrakům". 
 
Na závěr bych ještě ráda zdůraznila i další přínosy přírodních čistících prostředků. Kromě již zmíněného čistého svědomí (a čistého domova:)), je nesporným kladem skutečnost, že chráníme své zdraví a zdraví naší rodiny. Prací prostředky, aviváže, čističe na nádobí - to vše, ve své konvenční vyvoněné a pěnivé podobě, může citlivějším jedincům způsobovat alergické reakce a zbytkové stopy chemických látek se dostávají do našich organismů.
 
Nabídka je široká, ceny jsou mnohdy velmi příznivé a účinky více než uspokojivé. Stačí se jen zamyslet a nebát se změny:)

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: