Recenze: ŠUNGIT TIME Exkluzívní přírodní mýdlo

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: ŠUNGIT TIME Exkluzívní přírodní mýdlo
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: ŠUNGIT TIME Exkluzívní přírodní mýdlo

Od Kačky | 04  

Já, skeptik všech skeptiků, jsem se rozhodla vyzkoušet takovou zvláštní věc. A dokonce jsem byla strašně zvědavá, co mě čeká. Asi jsem podlehla své intuici a věřila tomu, že to bude fungovat. A ono to fungovalo! O čem je řeč? O černém mýdle Šungit time. Ale hezky popořadě. Nejdřív vám přiblížím, proč jsem vlastně takový skeptik. Mým velkým problémem už asi od 13 let je akné. Je mi 30 a já jsem ten problém stále nedořešila. Teď v dospělosti to sice je o něco lepší než v pubertě, ale lepší neznamená dobré. Byla jsem nešťastná. Nic nefungovalo, a když něco jo, tak jen na chvíli.

thumbnail_20170303_141021

Během těhotenství se to zlepšilo a já vážně moc doufala, že to tak zůstane už napořád. No, nezůstalo. Najednou přišlo ráno a byl tam jeden, druhý den další a pak každý den mě na obličeji bolelo nové místo a já patlala make-up jak se dalo, ale nemohla jsem zabránit té katastrofě, která se u mě odehrávala.

thumbnail_20170303_141311

A pak jsem si umyla obličej mýdlem Šungit time a bylo všemu neštěstí konec.

Tak jednoduché to bylo. Jednou večer jsem ho použila a ráno tam nic nebylo. Od té doby jsem nenašla jediný pupínek. Prostě ani jeden, vážně!

Nemusíte se bát té černé barvy. Mýdlo vytvoří jen takovou šedou pěnu, ale stopy po této barvě nikde nezůstanou. Asi po 3. použití jsem začala v mýdle cítit zrníčka prášku horniny Šungit. Takže jsem ho pak aplikovala přímo na obličej, abych odstranila odumřelé kožní buňky a čištění obličeje bylo efektivnější.

Toto mýdlo je ze speciální suroviny, která zajistí nejen očištění pokožky, ale hlavně odstraní záněty, které akné způsobují, a zabraňuje jejich návratu. Jenže je to mýdlo, takže pokožka obličeje bude po použití lehce napnutá a vysušená. Proto nezapomeňte na dostatečnou hydrataci a nebojte se ani olejů.

thumbnail_20170303_141455

PS: Ty kartičky mě baví!

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: