Recenze: Organický tuhý šampón pro mazlíčky Soaphoria

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: Organický tuhý šampón pro mazlíčky Soaphoria
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: Organický tuhý šampón pro mazlíčky Soaphoria

Od Markéty | 1.2.2017  

 

Stala jsem se vrchním testerem zvířecích produktů v týmu Folly. Bylo to asi trochu jasné, jediná mám doma dva chlupáče. Už je znáte... Coco a Lucky. A teď, když je venku na střídačku sníh a hromada bláta, tahle recenze se zrovna nesmírně hodí. 

Přiznám se, že na začátku jsem si říkala... tuhý šampon, to je dost nezvyklé. Ale dneska jsme ho zkusili a je to vlastně moc fajn. Proces koupání byl jako obvykle. Oba do vany, napustit trochu teplé vody, hodit tam podložku, ať se Coco nerozjíždí nohy. Ano, je trochu rozmazlená. A pak už jen namočit psiska a lehce i ten tuhý šampon. Na začátku mě velmi mile překvapila svěží bylinková vůně. Je decentní a opravdu příjemná. No a pak už začalo mydlení. Rovnou o kožich. Šampón pění přirozeně. Žádná kvanta pěny, která mi u mytí pejsků není zas až moc příjemná. Dobře se s ním pracuje a po namydlení celého psa se velmi lehce vyplachuje. Vzhledem k tomu, že byli oba jak viks, můžu s jistotou říci, že všechna špína šla pěkně pryč odpadem. A doma zůstali jen hezky čistí a jemně voňaví pejsci, kteří mají zase jemnou a lesklou srst.

thumbnail_Organický-tuhý-šampón-pro-mazlíčky-Soaphoria_4_fotka

Jediné, co mi pak trochu zavrtalo hlavou je, kam s tím šamponem. Je to v tuhé formě, nemá to žádný obal. Musím vymyslet nějakou hezkou krabičku. Na druhou stranu se nemusím trápit s plastovým obalem, který by zas navyšoval velikost našich odpadků. Takže, pokud neradi plastové obaly, tohle je naprosto skvělá varianta, jak mít o kousek čistší svědomí:-)

 

Vaše Markéta, Coco a Lucky

thumbnail_Organický-tuhý-šampón-pro-mazlíčky-Soaphoria_fotkathumbnail_Organický-tuhý-šampón-pro-mazlíčky-Soaphoria_3_fotka - kopie

O autorovi
  Patří k Folly týmu. Miluje vaření, protože jídlo je nejlepší neřestí, design v celé jeho šíři a své dva psy, které našla v útulku a pomalu je vypiplala ke skorodokonalosti :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: