Recenze: Havlíkova Apotéka - Krásná slečna

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024
0,01 Kč / ks
Recenze: Havlíkova Apotéka - Krásná slečna
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze

Havlíkova Apotéka - Krásná slečna

Od Magi | 14  

Nemůžu tomu uvěřit, ale asi mám novou oblíbenou značku! A ke všemu českou.

Upřímně, co se týče kosmetiky, a to především té pleťové, jsem strašně vybíravá. Z Havlíkovy apotéky jsem už dříve vyzkoušela NO POO, což je něco mezi synonymem a opakem šamponu. Složení mi učarovalo a efekt naprosto potvrdil má neskromná očekávání. S mými vlasy je to poněkud složité, ale to je stále nic proti tomu, jak náročné je pro mě vybrat kosmetiku na pleť. A jelikož jsem stále nenašla to pravé, je na řadě Havlíkova Krásná slečna.

_MG_8241min 

Krásná slečna - téměř až poetický název krému z přírodní dílny Havlíkova apotéka, který už svým jménem leccos slibuje. Je určen pro problematickou pokožku s nedostatky (akné, rozšířenými póry, nadměrným leskem, místním začervenáním...). Jednoduše řečeno, pokud vás více trápí občasné (či časté) nedokonalosti pleti více než vrásky, volte Krásnou slečnu. V opačném případě opodál čeká výživnější Krásná paní vhodná i pro suchou a citlivou pokožku.

Krém po vyndání z papírové krabičky, která má správný přírodní feeling, schovává všechny své benefity v hliníkové tubě. Na výběr je v množství 30 nebo 50ml. Po propíchnutí víčkem při prvním použití nám tuba nabízí po vymáčknutí středně hutný krém, který v malém množství vystačí na celý obličej. Nevoní už zdaleka tak krásně jako Královská snídaně pro pleť, ale působí na mé čichové buňky jako hodně zdravý a hodně bylinkový čaj.

Krém se příjemně roztírá a rychle se vstřebává bez jakéhokoliv pocitu mastnoty. Velký podíl na tom má obsah oleje z vinných hroznů, známý jako nemastný olej vhodný i pro rychle mastící se pleť, který je ale přesto tak výživný, že žádná buňka nebude žíznit. Podobně na pleť působí i kosatec florentinský, který v krému také nechybí.

Tento produkt jsem testovala deset dní, málokdy totiž postačí pro poznání účinků použít pouze dvakrát, třikrát. První namazání bylo ovšem tak příjemné, že snad budu za rok přemýšlet o výročí! Ten první den byl trochu risk, čekala mě několikahodinová cesta autobusem a pak letadlem. Já i má pleť si už všimla, že nám klimatizace nesvědčí. A pobouřené hormony ruku v ruce s cestovní horečkou mě podarovaly opravdu mladistvou pletí, v tom nejhorším slova smyslu. Děkuji. A tak jsem se svěřila do péče antibakteriálního kosatce, antioxidačního bio oleje z hroznových jadérek, čisticího lopuchu, antiseptického rakytníku a pečujicího propolisu.

Velice mě překvapilo a potěšilo doporučení na krabičce ve znění: “Vklepávat! Jemnými poklepy se pokožka prokrví a účinné složky do ní lépe proniknou”. Krém se skvěle chová jak jako noční, pokožka může díky lehkému složení dýchat, tak jako denní, kdy poskytuje pleti potřebnou ochranu a zároveň obstál i jako krém podkladový.

_MG_8247min

Krém Krásná slečna mi bůhvíjak nevoní, ale zato musím říct, že funguje. Osobně mě to překvapilo, protože krémy, co obsahují vodu, glycerin a navíc alkohol, opravdu nevyhledávám a z mých osobních zkušeností mi byly vždy spíše problémy způsobující, než naopak. Složení je skvělé, což už je takový havlíkovský folklór a v kombinaci s Královskou snídaní pro pleť jsem víceméně žádnou další péči o pokožku obličeje při své desetidenní dovolené nepotřebovala. Krém mě ochránil před mrazem na islandském ledovci, před potem při svatebním proslovu před šedesáti lidmi a při výšlapu na vysoké pohoří v dešti. Za všech okolností v rámci možností jsem byla poměrně krásná slečna.

Hepčíííí

na zdraví, Magi

O autorovi
pr
S naprosto dětskou bezprostředností hodlá měnit svět k lepšímu. Ať už sdílením a šířením zdravého životního stylu, přírodní kosmetiky a nebo veganství. Šálků svého čaje má opravdu nespočet. Ilustrace, focení, design, cestování, ekologie, skládání hudby, psaní článků, vaření... Magi je pro testování kosmetiky na sobě, miluje naši planetu a je to taková moderní hipízačka s občas zvráceným smyslem pro humor.

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Nevyplňujte toto pole:
Департамент выплат. Запрос# 34277 30.12.2021 08:21
Балaнс зaчислeн Подробнее по ссылке: https://forms.yandex.ru/u/610fe0c0a7a9d9645645/success/93180?AAAAAfolly.czBBBBB
Odpovědět
Ujapibaej 4.5.2019 20:24
d3d3LmZvbGx5LmN6 esasoga-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-u]esasoga-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-t http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-t http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-t http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-t http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-t http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-t http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-t http://mewkid.net/generic-cialis/#esasoga-t eponew
Odpovědět
Amogonavus 4.5.2019 20:24
d3d3LmZvbGx5LmN6 exajezy-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-u]exajezy-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-t http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-t http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-t http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-t http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-t http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-t http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-t http://mewkid.net/generic-cialis/#exajezy-t ewoliv
Odpovědět
Amaqiybu 4.5.2019 20:24
d3d3LmZvbGx5LmN6 uvatuazex-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-u]uvatuazex-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-t http://mewkid.net/generic-cialis/#uvatuazex-t aqelojiga
Odpovědět
Krém Maxisize v České republice 20.5.2018 00:18
Účinek garantován! Maxi Size – krém pro zvýšení člena. – ZVÝŠENÍ DÉLKY A TLOUŠŤKY! – 1 MILION SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ! – BEZPEČNÉ A SNADNÉ POUŽITÍ! – BEZ CHEMIE, ČERPADLA A PLNIV. Penis – hlavní výhodou každý samec. Každý mužský pohlavní orgán je vyvinut individuálně, tak na 21 let chlapci mají různé velikosti a objemu penisu. V současné době ve společnosti velmi aktivně diskutováno téma mužské velikosti těla, protože se předpokládá, že je to charakteristické pro přímý dopad na kvalitu sexu a orgasmu u žen. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html Titan Gel je každá unikátní, že jsou k dispozici, a proto získávání informací, stejně jako vyčerpávající zkušeností je poměrně obtížné. Produkt nebo služba je ideální pro muže a měl by být šťastný, že mluvit o jejich konkrétní názory na téma témata, protože velmi diskrétní hlavně proto, že zvětšení penisu. Pro, že důvod, proč jsme se neučí i když přesně to, co Titan Gel , plus odpovědi by navštívil jednotlivce, malé množství déle.
Odpovědět