Recenze: detoxikační černá himálajská sůl do koupele Soaphoria CARBONE

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: detoxikační černá himálajská sůl do koupele Soaphoria CARBONE
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: detoxikační černá himálajská sůl do koupele Soaphoria CARBONE

Od Kačky | 20  

Kdo by nebyl občas na nervy. Asi tak každých dvacet minut. Stačí zrovna domýt okna, odnést hadr do koupelny a po návratu zjistit, že na okně je rozpatlaná hlína z kytky smíchaná s čerstvě vyzvracenou přesnídávkou, kterou mělo vaše dítě ke svačině.

Jenže ono nejde pít každý večer víno na nervy. Někdy si to víno ráda dám i jen tak, na chuť. Takže co dalšího udělat, abyste se přes večer a noc vnitřně zregenerovala a vašemu potomkovi nešlo o život hned 5 minut po probuzení? Zkuste detoxikační černou himálajskou sůl do koupele od slovenské značky Soaphoria. Výrobky této firmy obsahují jedinečné receptury plné bylin a esenciálních olejů, které potěší vaše tělo i mysl. Já zkusila tuto sůl a nutnost vyzkoušet ji několikrát, abych mohla napsat tento článek, byla vyloženě slast.

17430602_1847204458901422_115639957_o (1)

Takže je večer, dítě spí, manžel hraje hru a já mám tolik času, kolik chci. Napustím si vanu plnou horké vody a vsypu do ní sůl. Ta je velmi hrubá, vypadá jako malé kameny, a ne ty malé krystalky, které jsou klasickou formou solí do koupele. Trošku jsem se bála, že se nezvládne úplně rozpustit, ale nakonec byly moje obavy zbytečné a než se vana naplnila, sůl byla zcela rozpuštěná.

Jen vás tedy nesmí překvapit nejen barva vody, ale následně i barva vaší vany – černá. Protože ta sůl je černá. To se nedá nic dělat, je to celé 100% přírodní, takže si holt po koupeli dám regenerační mytí vany.

Po půl hodině ve vodě, kdy už vypadám jako rozinka, knížka je skoro dočtená a já nemám co pít, musím z vany chtě nechtě vylézt. Všímám si, že na kůži mám takový příjemný film, takže chvilku si na vaně ještě posedím a nechám všechny ty minerály a esenciální oleje vstřebat co nejvíce. Je to moje hodinka klidu a já vážně nehodlám nikam spěchat. Chůvičku střeží manžel a mě odtud opravdu nic a nikdo nedostane.

I po osušení ručníkem je kůže na celém těle velmi jemná a moje mysl je opravdu klidnější. A nejen mysl, složky soli uvolňují také svalové napětí a odstraňují únavu.

A to mytí vany? Nakonec se nekonalo, což byl skvělý bonus. Stačilo ji jen opláchnout sprchou a po mé černé hodince nebyly ani stopy.

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: