Recenze: Bioaktivní pleťová maska Nobilis Tilia

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Recenze: Bioaktivní pleťová maska Nobilis Tilia
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Recenze: Bioaktivní pleťová maska Nobilis Tilia

Od Kačky | 5  

Koukám na sebe do zrcadla. Nejsem sice žádný Quasimodo, ale sjednocení barvy pleti a vylepšení vzhledu by mi rozhodně neuškodilo. Proto jsem vyzkoušela tuhle luxusní bioaktivní masku od Nobilis Tilia plnou BIO olejů. Že bude dobrá, jsem tušila, ale že přišla v tu nejlepší možnou chvíli, jí připsalo body navíc. Pošťák mi ji přinesl ráno po příšerné noci, kdy jsem spala asi hodinu. Právě jsem doléčila chřipku a ta se teď vrhla na mého malého syna. Takže o spánku jsem si mohla nechat zdát, zato o kruzích pod očima jsem věděla kdykoli jsem šla kolem zrcadla.

thumbnail_20170126_155159

Maska hezky voní, ale vůně není nijak výrazná. To mi nevadí, důležité jsou oleje, z kterých je vyrobená a to, s čím vším mi teď můžou pomoci.

Šípkový olej regeneruje a hydratuje. Také vypíná pleť, což se hodí vzhledem k tomu, že mi už není dvacet. Už dlouho mi není dvacet. Ach jo. Jojobový olej má protizánětlivé účinky a to mi pomůže v boji s akné. Třetím do party je makadamiový olej, který zpomalí stárnutí pokožky, zvýší její flexibilitu a také urychlí regeneraci. Jak moc já potřebuju regenerovat, to dokáže pochopit jen unavená matka.

thumbnail_20170126_155047

Nejdřív mě zaujme struktura masky. Je to jemný gel, který při nanášení nestéká, ale zároveň se velmi dobře roztírá. Přestože není hřejivá, jak se gel lehce rozpustí díky teplu pokožky, vytvoří takový příjemný teplý zábal. Obličej jsem si před nanesením umyla tamponem s micelární vodou a pleť byla napnutá a taková hrubá. Několik dní jsem se o ni nestarala tak, jak jsem zvyklá. Díky nemoci jsem byla ráda, že žiju a na zkrášlovací procedury nebyl čas ani síly.

Po smytí masky, kterou jsem nechala působit 20 minut, byla pleť mnohem jemnější a na dotek velmi příjemná. Já jsem tedy moc spokojená. Dokonce mi přijde, že se pleť rozzářila, a i když ještě před půl hodinou byla velmi unavená a flekatá, teď je jasnější, má zdravou barvu a já teď vypadám jako bych spala celou noc. Dokonce se mi zlepšila nálada, což připisuju jak tomu, že jsem si mohla na 20 minut odpočinout děláním něčeho čistě jen pro můj prospěch, tak tomu, že výsledek se dostavil tak zřetelně.

Vaše Katka

 

 

 

 

 

 
   

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Ovohotaqip 15.4.2019 00:23
d3d3LmZvbGx5LmN6 eavpequw-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-u]eavpequw-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#eavpequw-t urkenufip
Odpovědět
Adiruriz 15.4.2019 00:23
d3d3LmZvbGx5LmN6 ubilaude-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-u]ubilaude-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubilaude-t azocuda
Odpovědět
Olokexaewiva 15.4.2019 00:23
d3d3LmZvbGx5LmN6 ubuqkoq-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-u]ubuqkoq-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ubuqkoq-t osezeg
Odpovědět