Právě řešíme: Do čeho balit zásilky, aby to bylo eko a bezpečné

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Právě řešíme: Do čeho balit zásilky, aby to bylo eko a bezpečné
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

prave_resime_do_ceho_balit_zasilky_big

Od Markéty |5. 10. 2018  

Tenhle ekopátek bude trochu jiný, než všechny ostatní. Potřebuji od vás zjistit jednu jedinou informaci... Jaký výplňový materiál do balíčků vám vyhovuje ze všech nejvíc?

Pokud jste na Folly někdy nakoupili, tak určitě víte, že jde od nás balíček jen z papíru. Jediné, co je v něm plastové, jsou bublinky, do kterých musíme balit produkty ve skle. Jsou přeci křehké. Bublinky ale recyklujeme. Schováváme si totiž ty, v kterých nám přijdou produkty od dodavatelů. Jako výplňový materiál jsme doteď používali a používáme dřevitou vlnu. Kvůli co nejekologičtějšímu dodání jsme se nechtěli nikdy pouštět do používání polystyrenu nebo něčeho podobného. 

Dřevitá vata je dekorativní i funkční, přírodní, ekologická a 100 % recyklovatelná. Jenže už není dostačující na těžké produkty a občas od vás posloucháme výtky na její prašnost. Tak jsme se rozhodli to změnit.

Proto bych od vás s velkou zvědavostí chtěla vyzvědět, jaká forma výplně balíčků vám je nejbližší a nejpříjemnější. Klidně přidejte jako bonus i tu, co vás překvapila nejvíc. 

 

My se zatím porozhlédli a líbily se nám tyto varianty:

KARTONOVÁ STŘÍŽ - Je vhodná jak pro fixaci a ochranu výrobků při jejich transportu tak pro vyplnění volných prostor v balení. Recyklují se tak staré krabice. Jen není absolutně neprašná. 100% recyklovatelná fixace zboží.

53-6

 

 

EKOLOGICKÝ FLOPAKpatří k velmi odolným výplním, díky tomu je doporučován hlavně pro ochranu těžkých výrobků! Je absolutně rozložitelný (ze škrobu) a neobsahuje freony ani chlór, neznečišťuje spodní vody. Ale co s ním po doručení balíčku k vám?

stažený soubor

 

Mačkaný fixační papírMačkaný fixační papír je intenzivně využíván jako ekonomická nízkonákladová výplň pro jakýkoliv druh obalu. Chrání zboží v balení před posunem v krabicích při přepravě i skladování. Je ze 100% recyklovaného papíru. A jeho použití může být i lehce dekorativní.

stažený soubor (1)

 

Hodně z nás se víc a víc zaměřuje na to, jak co nejméně zatěžovat své tělo i přírodu. A víte, že pohodlné doručování až domů volí 53 % Evropanů? Celkem velké číslo. Proto jsme se zaměřili na ekologičtější způsoby dopravení vašich balíčků a s tím souvisí právě jejich balení. Když si totiž uvědomíte, že si nejdete nakoupit produkty někam do prodejny, ale každý ten nákup musí být speciálně zabalen, odpadu vzniká opravdu dost. 

 

Proto budu já i všichni Follíci nesmírně rádi, když se s námi na této změně bude podílet. Nahoďte tedy vaše nápady. Třeba bude příští balíček už v tom, co jste navrhli právě vy!

 

Díky a mějte skvělý víkend, Markéta

 Fotky jsou pouze ilustrační

O autorovi
 unnamed (1) Patří k Folly týmu. Miluje přírodu, postupně přechází na přírodní kosmetiku a ekodrogerii. Zbožňuje vaření, protože jídlo je nejlepší neřestí, design v celé jeho šíři a své dva psy, které našla v útulku a pomalu je vypiplala ke skorodokonalosti :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog, Vše pro vegany
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Vegan, Bez lepku
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: