KEEP SMILING aneb Úsměvem proti vráskám

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
KEEP SMILING aneb Úsměvem proti vráskám
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Keep sMILING ANEB ÚSMĚVEM PROTI VRÁSKÁM

Od Lucky  

Známe to asi všichni. Já tedy určitě. Každý den cestuji v MHD a pokud zrovna nemám s kým sdílet své ranní trable, s každým ujetým kilometrem míří moje koutky k podlaze čím dál tím víc. Myslím, že nám samotným se nelíbí mračit se na spolucestující a už vůbec se nám nelíbí naši zamračení spolucestující, ale společenská bariéra se v dopravních prostředcích odstraňuje jen těžko. Když už se vymaním ze spárů podmračeného klimatu tramvaje, mračím se nad prací, občas i nad obědem a pak doma u televizních zpráv, případně zpackaným tenisovým turnajem.

Přitom je vědecky dokázáno, že pokud se smějeme (byť i nuceně, když nám do smíchu vůbec není), jsme automaticky o něco šťastnější. Takhle skvěle náš mozek funguje :). Zkuste se tedy občas místo mračení usmát, sami na sebe nebo i na ostatní. Pokud se Vám to hned napoprvé nepovede, nezoufejte a trénujte dál, chce to cvik. V mezičase zatím můžete zkusit něco, co vyhladí vrásky a pomůže Vám držet koutky alespoň trochu směrem vzhůru. Ne, nemyslím izolepu :), na trhu je naštěstí velká spousta zpevňujících a vyhlazovacích přípravků, takže si můžete vybrat i o něco elegantnější řešení. Osobně si myslím, že se nejde než usmívat, pokud si jako svého pomocníka vyberete například liftingový produkt s černým kaviárem, mňam! ;) A ještě jeden tajný tip na závěr – nespokojte se jen s pouhým nanesením přípravku, ale obličej si jím řádně masírujte! Pomáhá to, vážně.

 shutterstock_114544657

 

IMG_20150701_1246142-2 - kopie-4 O autorovi: Pro Folly pracuje jako PR a hlavní komunikátor a občas si i, jen tak pro radost, napíše nějaký ten článek. Lucka moc ráda fotí, cestuje, čte, tancuje swing a prohání své dvě činčily po kuchyni :)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: