Objeli jsme Island s Tangle Teezerem

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
0,01 Kč / ks
Objeli jsme Island s Tangle Teezerem
Neohodnoceno
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Objeli jsme Island s Tangle Teezerem

Od Lucky |  

Možná vás napadá otázka, co je na tom tak zvláštního. Přibalit hřeben do batohu přece není nic těžkého, ne? Myslím, že unikátní byly zejména islandské podmínky, které nám dovolily kartáč Tangle Teezer pořádně otestovat. Vyrazili jsme totiž s přítelem na tento větrný ostrov s cílem obstopovat ho kolem dokola za čtrnáct dní. Taková cesta Willyho Foga kolem světa v menším měřítku :).

 DSC_7757

 

Jako správní stopaři jsme samozřejmě celou cestu nocovali ve stanu, takže ráno to byla nádherná přehlídka vrabčích hnízd na hlavě. To byl první moment, kdy se hodil kartáč, který rozmotal i ty největší dredy a vůbec u toho netahal. Kdybychom se totiž neučesali (a myslím, že přítel k tomu měl trochu sklony), hrozilo by vzhledem k množství přátelských ptáků v okolí, že si z našich vlasů opravdu hnízdo udělají.

Kromě stanu byl výzvou i všudypřítomný vítr, který je opravdu mnohem větrovatější než jsme zvyklí v našich končinách. A nakonec, coby třešnička na dortu, tu byla Blue Lagoon, přírodní lázně s mořskou geotermální vodou, kde nás opakovaně upozorňovali, ať si kvůli vysokému podílu síry ve vodě vetřeme kondicionér do vlasů před i po koupání, jinak že je nerozčešeme. Neposlechli jsme a Tangle Teezer nás zachránil jako obvykle.

 

DSC_8270

I přes varování jsme si v Blue Lagoon namočili hlavu bez použití kondicionéru… a vidíte, zvládli jsme to s úsměvem :)

 

Tedy i přesto, že přítel nemohl kartáči přijít na jméno (ovšem vznikl z toho „Tingle Tangle“, roztomilá přezdívka, kterou mu říkáme doteď) a přesto, že by klidně mohl být o něco menší, aby zabíral méně místa v naší jediné krosně (ovšem to by mi v našem pražském bytě neustále padal do mezery mezi umyvadlem a stěnou), ho můžeme s klidným svědomím doporučit všem cestovatelům i těm, kteří prostě jen nemají rádi, když je jejich hřeben káravě tahá za vlasy :).

 

O autorovi
IMG_20150701_1246142-2 - kopie-4 Pro Folly pracuje jako PR a hlavní komunikátor a občas si i, jen tak pro radost, napíše nějaký ten článek. Lucka moc ráda fotí, cestuje, čte, tancuje swing a prohání své dvě činčily po kuchyni :)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: blog
Hmotnost: 0.01 kg
Složení: Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: