Yoggys

Rok založení

2017

Motto

"Vnášíme radost a pozitivní energii přímo do tvého domova a pomáháme ti na tvé jógové cestě dosáhnout plnohodnotného spokojeného života plného barev a harmonie."

Charakteristika

Česká značka YOGGYS láskyplně navrhuje a tvoří jógové vybavení inspirované přírodou a kreativní jogínskou cestovatelskou duší.

Team kolem YOGGYS se věnuje józe již několik let. Věří, že spojení těla a mysli je cesta jak se stát lepšími lidmi. Přejí si, aby každý jejich zákazník a milovník jógy prožil podobné pocity jako oni.  A to byl jeden z hlavních důvodů, proč před pár lety začali vyrábět a prodávat jógové a meditační produkty.

Ale již brzy, během jejich delšího pobytu na Bali, zjistili, že nechtějí jen prodávat jógové vybavení, ale že chtějí ostatní inspirovat k pohybu a zdravějšímu a barevnějšímu životu, který zažívali během jejich magické cesty po Indonésii. A v tu chvíli začal jejich velký sen - YOGGYS.

Jejich produkty jsou výsledkem velkého snu, plného krásných barev s magickou atmosférou ostrova Bali a dalších neuvěřitelných míst z celého světa.

I přesto, že YOGGYS má ekologicky přátelskou mysl, podložky jsou nejen ekologické a recyklovatelné, ale pyšní se také vysokou kvalitou.

YOGGYS pomáhá nejen naší planetě, ale také těm, co to nejvíce potřebují. YOGGYS je součástí projektu “Daruj radost”, kdy stačí bezplatně zaslat starou podložku, kterou již nevyužiješ do YOGGYS, a oni se již postarají o její vyčištění a předání do dětských domovů, rehabilitačních center či psích útulků v případě většího poškození. Jednoduše stará nepoužívaná podložka udělá radost jiným.

Čím nás značka zaujala

Kvalita zpracování, šetrná výroba k přírodě a krásné designy, plné barev a inspirativních motivů. Navíc originální designy pocházejí z České republiky. 

Top produkty

Designová podložka na jógu Zase v lese
Designová podložka na jógu Aqua
Cihlička na jógu Cihlička na jógu černá Every moment matters
Korková podložka na jógu Tropical flames
Meditační polštář purpurová

Podložka na cvičení pudrová Moon phase

Původ

Česká republika

Klíčoví lidé

zakladatelka Petra Zdražilová

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Yoggys Cihlička na jógu černá Lotus blossom
Akce
299 Kč
490 Kč (–38 %)
04514H

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem