Ťuli a Ťuli

ŤULI a ŤULI

 

header-logo-shoptet

 

Přírodní kosmetika Ťuli a Ťuli se vyrábí v rodinném kruhu od roku 2015 a za jejím vznikem stojí dnes už tříletý Matěj, kterého zdravotní problémy přivedli jeho mamu k myšlence vyrábět přírodní kosmetiku. Když měl jenom tři měsíce, projevil se u něj silný atopický ekzém a veškeré návštěvy kožních lékařů se končili předpisem kortikoidních léčiv. Z přirozené touhy matky – Lenky Špaldové vyléčit svého syna přírodní cestou se zrodila vášeň pro přírodní kosmetiku, která kromě svých čistících účinků bude také hojit, regenerovat a vyživovat pokožku. Lenka sbírala a vyvíjela receptury vycházející z přírodních surovin a vyvinula je do současné podoby.

Díky Lenčinu starostlivému výběru ingrediencí a postupů a za pomocí celé její rodiny, najdete dnes pod značkou Ťuli a Ťuli sbírku 35 produktů poskytující péči o celé tělo, které jsou balené v krásných a ekologických skleněných obalech.

Kosmetika nepotřebuje ve svém složení parabeny, sulfáty, barvivá ani syntetické konzervanty. Pečlivý výběr ingrediencí z přírodních zdrojů dokázal zajistit dvouletou záruku trvanlivosti všem produktům Ťuli a Ťuli a po jejich otevření 6-12 měsíců.

Značka používá jenom ty nejkvalitnější suroviny z celého světa a nešetří na nich. Pokud je možné kvalitní surovinu sehnat v BIO kvalitě, tak ji použije. Díky svému přístupu objevila obrovskou sílu rostlinných olejů, mastí, léčivých solí, včelích produktů a 100 % přírodních silic, které jsou zdrojem nespočetného množství vitamínů a minerálů potřebných pro výživu organismu.

Veškeré produkty jsou balené do skla s dřevěným nebo skleněným uzávěrem. Díky recyklovatelným obalům podporujeme minimum odpadu.

Produkty vznikají z lásky k životu a přírodě.

Žádné produkty od výrobce Ťuli a Ťuli nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.