Tru Earth

tru earth

 

 

Rok založení:

2019

Motto:

„Jednoduchost-Síla-Integrita. Poskytovat ekologické produkty, které fungují. Naše nápady i výrobky budou přispívat k lepšímu životnímu prostředí a vůči spotřebitelům budeme transparentní ohledně surovin i výroby.“

Charakteristika:

Kanadskou značku Tru Earth založili tři kamarádi s myšlenkou snížit plastový odpad na na naší planetě. Jeden ze zakladatelů Ryan byl při hlídání dětí nemile překvapen množstvím plastových věcí, které se běžně v domácnosti používají. I když není žádným zaujatým ekologem stará se o budoucnost svých dětí, aby mohly i ony spokojeně žít na naší planetě. Začal přemýšlet jak snížit plastový odpad v domácnosti. Vzpomněl si, že kamarád Brad mu v minulosti vyprávěl o příbuzném, který se pokoušel v minulosti získat patent na ekologické prací proužky. Nápad a patent začali znovu uvádět k životu. I pro Ryana a Brada bylo zpočátku neuvěřitelné, že prací proužek může snadno nahradit prací gel a navíc se stejnou účinností. Přidal se k nim další kamarád Kevin, posedlý technickými inovacemi. Sami začali zkoušet prací proužek a zjistili, že opravdu funguje. Rozšířili ho i mezi své známé. Ohlas byl úžasný a rozhodli se vytvořit tým, který prací proužek bude dál propagovat. Vytvořili web, kde si zákazníci proužek mohli nejen koupit, ale i předplatit. Během prvních 30 dní obdrželi 1500 objednávek, což je utvrdilo v tom, že je myšlenka správná a začali investovat zdroje do rozvoje společnosti. Touhu přispět k lepšímu životnímu prostředí má mnoho z nás, ale někdo neví konkrétně jak. A tak dali běžným spotřebitelům jednoduchý návod jak společně malým činnostmi přispět k velkým změnám, k lepší budoucnosti na naší planetě. Během 12 měsíců získali více než 100 000 zákazníků ve 26 zemích po celém světě...!

Prací proužek Tru Earth je vyráběn v nejmodernější laboratoři v Kanadě. Revoluční produkt je na trhu od roku 2020 a sklízí stále větší pozitivní ohlasy. Zakladatelé vyvinuli prací prostředek, který je nejen šetrný k pokožce, ale i k životnímu prostředí. Snižuje uhlíkovou stopu a pomáhá snížit plastový odpad na naší planetě.

Technologie Tru Earth Eco-Strips je licencována společností Dizolve Group Corporation a distribuována prostřednictvím značky Tru Earth. Tru Earth je společnost MPM Group of Brands.

Zajímavost:

Prací prostředky Tru Earth mají dramaticky menší ekologickou stopu než tekuté a práškové prací prostředky. Obal Tru Earth je z papírového kartonu a jeho nízká hmotnost pouhé 3 gramy snižuje spotřebu pohonných hmot při jejich přepravě i emise uhlíku globálního oteplování až o 94% ve srovnání se současnými tekutými a práškovými čistícími prostředky konvenčních značek.

Při používání ekologických proužků Tru Earth by byly roční ekologické úspory enormní, např. odstraní jednu miliardu plastových nádob z klasických pracích prostředků, které se na světě spotřebují.

Klíčoví lidé:

spoluzakladatelé Ryan McKenzie, Brad Liski, Kevin Hinton

 

Žádné produkty značky Tru Earth nebyly nalezeny...