The Konjac Sponge

 

                                                                                                      logo-2

 

Rok založení:

2012 

Charakteristika:

The Konjac Sponge jsou tvůrci a jako první přinesli na trh originální houby Konjac s čistými vlákny rostliny konjac s výživnými výtažky bohatými na aminokyseliny a minerály. 

Zakladatelka Michele Riley má vzdělání z oblasti přírodních věd a nejprve začala s přírodními produkty, konkrétně konjac houbičkami pro děti. Až poté přišla řada konjac houbiček jako péče o pleť. Michele je stále zakladatelkou a ředitelkou společnosti a podporuje svůj tým kreativních, starostlivých a eticky smýšlejících zaměstnanců. Ústředí The Konjac Sponge  (je součást distribuční společnosti Niche and Cult Ltd) sídlí ve Velké Británii, odkud dodávají produkty do celého světa.

Houby The Konjac Sponge jsou špičkové kvality a jsou vyráběny ručně na sopečných kopcích ostrova Jeju v Jižní Koreji, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Ostrov Jeju je proslulý jako nedotčená oblast výjimečné krásy a má jednu z nejčistších vod na světě.

Ruční výroba, speciální technologie, patenty, know-how a vysoce kvalitní suroviny dělají houbičky The Konjac Sponge jedinečné a čisté produkty bez chemických přísad.  

Zajímavost:

Produkty The Konjac Sponge získaly celkem 36 prestižních ocenění. V roce 2017 - Natural & Organic Awards Europe - finalista a v roce 2017 - Ocenění Janey Loves Platinum - vítěz .

370-2_konjac-sponge-company-janey-loves-platinum-2017-1.png370-3_tucan1.png

Certifikace:

vegan  leapingbunny  FSC

Klíčoví lidé:

zakladatelka Michele Riley

fouder the konjac sponge comapny

 

Žádné produkty značky The Konjac Sponge nebyly nalezeny...