The Green Theory

Rok založení

2020

Moto

"Méně je více" reprezentují jak jednoduché receptury, etikety, obaly i co nejšetrnější výroba s důrazem na životní prostředí.

Charakteristika

The Green Theory je inovativní přírodní kosmetická značka vyráběna v České Republice od roku 2020. Zakladatelka, nadšenkyně pro přírodní péči o pleť a udržitelnosti Ester Ajzenstadt navrhla receptury a obaly produktů v minimalistickém duchu s maximálním ohledem na životním prostředí, které respektuje i při jejich výrobě.

The Green Theory charakterizuje minimalismus a univerzálnost. Myšlenka 'méně je více' je vidět již na první pohled z obalů a etiket produktů. V jejich portfoliu najdete pouze tři základní produkty s unisex vůní, aby zajistily tři základní kroky v péči o tělo: exfoliaci, čištění a výživu. Jsou navrženy tak, aby vyživovaly, revitalizovaly a podtrhly přirozenou krásu pokožky. Univerzálním použitím produktů se snaží minimalizovat spotřebu a dopad na životní prostředí a navíc vaše koupelna bude vypadat stylově a minimalisticky.

Receptury obsahují pouze veganské, čisté a udržitelné ingredience bez zbytečných nebo škodlivých přísad. V současnosti produkty vyvíjí a vyrábí v partnerské laboratoři v Jeseníkách. Při výrobě se snaží eliminovat uhlíkovou stopu, výroba je z 86% energeticky soběstačná díky vlastní produkci elektrické energie, tepla i chladu. Stejná myšlenka je i při návrhu udržitelného balení, která je založena na principech minimalizace a recyklace odpadu a eliminace plastu.

Zajímavost:

Při výrobě používá pramenitou vodu z Jesenických hor.

Země původu:

Česká republika 

Klíčoví lidé

zakladatelka a nadšenkyně pro přírodní péči o pleť a udržitelnosti Ester Ajzenstadt

Žádné produkty značky The Green Theory nebyly nalezeny...