Siwak

 siwak-nakupy-google-11

 

Nápad dovážet přírodní zubní kartáček vznikl v roce 2014 a od té doby pod značkou Siwak® dopřáli, již statisícům lidí v Evropě, možnost ochutnat a vyzkoušet nový způsob čištění zubů, ústní hygieny a péče o dásně. 

"Při cestách po světě Jirka objevil a ochutnal mnoho různých přírodních zubních kartáčků a pak vybral dodavatele, který zaslal nejlepší vzorky, které pravidelně ochutnává, aby zkontroloval jejich kvalitu. Siwak® nabízí kartáčky A++ exportní kvality z Pákistánu, který je světově číslo jedna ve vývozu a zpracování přírodních kartáčků."

Přírodní kartáček Miswak je prastarou alternativou k běžným zubním kartáčkům, používanou po tisíciletí. Kartáček je vytvořený z větviček nebo kořenů stromu Salvadory perské a je plný blahodárných látek. Pravidelným žvýkáním a čištěním zubů pomocí Siwaku získáte bílé, lesklé zuby a zdravé dásně během několika dnů. Silice obsažené v lýku kořene chrání zubní sklovinuSiwak přirozeně zabraňuje usazování zubního kamene. Podporuje tvorbu slin, pomáhá na sucho v ústech - xerostomie a také podporuje dobré trávení.

Má vynikající čistící a leštící účinky, bělí zuby, posiluje dásně. Vědecké laboratorní testy prokázaly, že přírodní kartáček Siwak obsahuje nejméně 10 blahodárných chemických látek pro zdravý chrup. - jako jsou fluorid (v přiměřeném množství), vápník, chloridy, síra, uhličitan sodný, fosfor, vitamin C, kyselina salicylová, kyselinu tříselnou, saponiny a flavonoidy. Má dezinfekční, antibakteriální a antimikrobiální účinky, působí pozitivně na záněty a krvácení dásní i při čištění a bělení zubů.

Čerstvý kartáček je velmi šťavnatý a plný léčivé silice. Ta neutralizuje pH a spouští v ústech chemickou reakci, při které se vylučují látky obnovující sklovinu a přirozenou vitalitu zubů. Vysoce účinný bělící efekt skvěle odstraňuje skvrny na zubech od kávy či tabáku a zuby zůstávají hladké velmi dlouho. Žvýkání vám osvěží nejen dech, ale i chuť, zvláště pokud jste kuřáci.

Siwak je vhodný i pro děti a děti ho milují. Ideální pro děti od 6ti let. Je vhodný při růstu zubů na prořezávání dásní a desinfekci ústní dutiny. Mnohým dětem dávají maminky kartáčky žvýkat namísto sladkostí a laskomin. Látky obsažené v kartáčku ničí efektivně zárodky zubních kazů a jeho žvýkáním a cucáním děti netloustnou.

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Siwak Přírodní zubní kartáček Miswak + cestovní pouzdro 1ks Novinka TOP produkt Vegan
  Značka: Siwak

  Přírodní zubní kartáček Miswak pro zdravou zubní hygienu. Přirozeně čistí, posiluje dásně a bělí zuby v jednom. Poskytne dokonalou ústní hygienu v jednoduchém a praktickém balení i na cestách.

  129 Kč
 • Siwak Přírodní zubní kartáček Miswak máta 1ks Novinka Vegan
  Značka: Siwak

  Přírodní zubní kartáček Miswak se svěží příchutí máty pro zdravou zubní hygienu. Přirozeně čistí, posiluje dásně a bělí zuby v jednom. Poskytne dokonalou ústní hygienu i na cestách.

  99 Kč
 • Siwak Přírodní zubní kartáček Miswak 1ks Novinka Vegan
  Značka: Siwak

  Přírodní zubní kartáček Miswak pro zdravou zubní hygienu. Přirozeně čistí, posiluje dásně a bělí zuby v jednom. Poskytne dokonalou ústní hygienu i na cestách.

  99 Kč
 • Siwak Přírodní zubní kartáček Miswak hřebíček 1ks Novinka Vegan
  Značka: Siwak

  Přírodní zubní kartáček Miswak s kořenitou příchutí hřebíčku pro zdravou zubní hygienu. Přirozeně čistí, posiluje dásně a bělí zuby v jednom. Poskytne dokonalou ústní hygienu i na cestách.

  99 Kč
 • Siwak Přírodní zubní kartáček Miswak citrón 1ks Novinka Vegan
  Značka: Siwak

  Přírodní zubní kartáček Miswak se svěží příchutí citrónu pro zdravou zubní hygienu. Přirozeně čistí, posiluje dásně a bělí zuby v jednom. Poskytne dokonalou ústní hygienu i na cestách.

  99 Kč
 • Siwak Přírodní zubní kartáček Miswak 1ks Akce Vegan
  Značka: Siwak

  Přírodní zubní kartáček Miswak pro zdravou zubní hygienu. Přirozeně čistí, posiluje dásně a bělí zuby v jednom. Poskytne dokonalou ústní hygienu i na cestách.

  Expirace 2/2020.

  Původně: 99 Kč
  Ušetříte: 30 Kč (–30 %)

  69 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.