Rebag

 

rebag_logo 

Rok založení:

2019

Motto:

„Jdeme proti proudu, jsme černé ovce v davu bílých značek.“ 

Charakteristika značky:

Rebag jsou Martin a Tomáš. Dva kluci, kterým vždy vadilo nedůstojné chování k přírodě. Proto přišli se značkou, která kombinuje všechny pro ně důležité hodnoty.

Recyklují džíny a košile, které už jiní nepotřebují a autopásy, jenž by skončily na šrotovací lince, a dávají jim druhou šanci v podobě svých produktů - batohů, tašek, peněženek a ledvinek.

Každý produkt je originál - každý vyrobený kus je jiný a jediný na světě. Autopás, který zachraňoval lidské životy. Džíny, které prochodily svět a košile, které byly na zajímavých schůzkách a místech naší země dohromady tvoří unikátní produkt. 

Nesouhlasí s využíváním lidí pracujících za minimální mzdu v rozvojových zemích, a proto zajišťují celou výrobu přímo u nich v Brně, kde jsou schopni si ohlídat proces výroby a postavit se za maximální kvalitu.

Rozhodli se také pomáhat lidem, a tak u nich v dílně šijí sociálně slabší a handicapovaní. Koupí každého produktu pomůžete těm, kteří to potřebují.

V čem je podle nás značka jedinečná:

Značka v ČR i v zahraničí hlasitě propaguje myšlenku upcycle oblečení - recyklovat materiál, za který už příroda zaplatila zátěží při výrobě, a který by se vyhodil, a vytvořit z něj produkt, který bude dál sloužit lidem.  

Zajímavost:

Za značkou stojí skupina středoškolských studentů, která projekt založila v 3. ročníku gymplu jako odpor proti fast-fashion.

Klíčoví lidé:

Martin Humpolec

Původ:

Česká republika, Brno 

 

Žádné produkty značky Rebag nebyly nalezeny...