Vaše objednávky stále expedujeme v den objednání ✅, jak jste zvyklí. Doručení na pobočky Zásilkovny je aktuálně nejrychlejší na trhu ✅, zásilky dopravované přes Českou poštu mohou v závislosti na kapacitách vybraných logistických dep nabrat zpoždění.

Organyc

 

logo organyc

Rok založení
1947
 
Charakteristika
Corman SpA je italská rodinná společnost založena již v roce 1947 společností Corrado Mantovani. Její hlavní hodnotou je dodržování vysoké kvality výrobků s důrazem na dopad na životní prostředí ať již při výrobě nebo rozložitelnosti produktů v přírodě po jejich použití. Vše vyrábí ve svých závodech v Itálii. Dnes operuje a dodává své výrobky po celém světě. 
 
V čem je značka Organyc vyjímečná? 
Jako první začali pro výrobu intimní hygieny používat Bio certifikovanou bavlnu. Použitá bavlna má certifikaci GOTS (Global Textiles Standard). To znamená, že obnovitelná a udržitelná bavlna Organyc byla pěstována podle zásad zemědělství, bez pesticidů nebo jiných chemikálií a v souladu s přírodními cykly. 
 
Zajímavost
Firma ze svého zisku dlouhodobě podporuje charitativní projekty Crimson Movement a Heathy Child Healthy World.
 
Certifikace:
Produkty splňují přísnou certifikaci ICEA Italiana, přísnou britskou certifikaci Soil Association. Jsou vhodné pro vegany. Obaly jsou z recyklovaných materiálů s označením FSC.
 
cosmos natural        images-9  FSC

 

 

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.