NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OMEZENÍ. Všechny objednávky vyřizujeme ihned, jak jste u nás zvyklí. Doprava na adresu s Českou poštou a DPD je beze změny, výdejní místa Zásilkovny aktualizujeme každou minutu, takže nabízíme k doručení jen skutečně dostupná. ❤️

Organyc

 

logo organyc

Rok založení
 
1947
 
Charakteristika
 
Corman SpA je italská rodinná společnost založena již v roce 1947 společností Corrado Mantovani. Její hlavní hodnotou je dodržování vysoké kvality výrobků s důrazem na dopad na životní prostředí ať již při výrobě nebo rozložitelnosti produktů v přírodě po jejich použití. Vše vyrábí ve svých závodech v Itálii. Dnes operuje a dodává své výrobky po celém světě.
 
V čem je značka Organyc vyjímečná?
 
Jako první začali pro výrobu intimní hygieny používat Bio certifikovanou bavlnu. Použitá bavlna má certifikaci GOTS (Global Textiles Standard). To znamená, že obnovitelná a udržitelná bavlna Organyc byla pěstována podle zásad zemědělství, bez pesticidů nebo jiných chemikálií a v souladu s přírodními cykly.
 
Zajímavost
 
Firma ze svého zisku dlouhodobě podporuje charitativní projekty Crimson Movement a Heathy Child Healthy World.
 
Certifikace:
 
Produkty splňují přísnou certifikaci ICEA Italiana, přísnou britskou certifikaci Soil Association. Jsou vhodné pro vegany. Obaly jsou z recyklovaných materiálů s označením FSC.
 
cosmos naturalicea images-9FSC
 
 
 

 

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.