Oliví

 olivi_logo_bylinky_orez

Rok založení 

2021

Motto:

Poctivé, domácí sirupy, vyráběné s láskou a hlavně s chutí splnit si sen. Sirupy neobsahují žádné éčka, céčka ani déčka. Jsou čistě přírodní a vyladěné tak, aby si je zamilovaly chuťové pohárky dospěláků, ale i jejich ratolestí :) Oliví není jen produkt, ale život s bylinkami a přírodou. 

Charakteristika

Projekt Oliví vznikl před mnoha lety, jako nápad jak utéct od každodenního stereotypu a stresu. Stojí za ním Kristýna Olivová, které si jednoho dne řekla, že je čas splnit si sen, o kterém dlouho snila.

Kristýna pracovala mnoho let v oblasti marketingu. Práce byla hodně vyčerpávající a stresující, tak utíkala po práci k rodičům na zahradu, kde si pěstovala celou řadu bylinek a do luk a lesů na sběry. Začala z bylinek vyrábět sirupy, bylinková másla a pesta. Téměř každý kdo produkty ochutnal, chtěl další a ptal se, proč se tím neživí. Proč, protože musela pracovat a nebyl čas na rozjíždění takového projektu. Dál si ale snila o tom, jak jednoho dne Oliví rozjede a bude si svým pánem. 

Po několika letech se jí narodila holčička a i přesto, že na mateřské není žádný volný čas, si řekla, kdy jindy než teď. 

Téměř všechny suroviny sbírá v okolí malebného městyse Škvorec ve Středočekém kraji nebo si je pěstuje a spolupracuje s dodavateli, kteří mají stejnou vizi jako ona: dělat to srdcem a poctivě. 

Nepoužívá žádné chemické přísady, aromata nebo jiná éčka. Vše je 100% přírodní a ručně vyráběné. V pestré nabídce má několik stálých druhů, ale vznikají nové receptury, které si žádají zákazníci. Zkouší kombinace bylin, ovoce, zeleniny a dalších plodů. Vznikají i limitované edice, jsou to „jednorázové“ várky sirupů většinou z bylinek, které aktuálně rostou. Všechny sirupy lze pít za studena i za tepla, každý si najde to své.

Sirupy jsou plněné do skleněných lahví a mnoho stálých zákazníků je vrací a jsou znovu použitelné. 

Oliví je mladá, začínající firma, která má velkou touhu si splnit sen….žít bylinky, rostliny, přírodu a hlavně dělat to, co Kristýnu baví. 

Klíčoví lidé:

Kristýna Olivová zakladatelka

Žádné produkty značky Oliví nebyly nalezeny...