Naobay

 NAOBAY-Logo-1-e1521879949428

Naobay byla založena sourozenci Javierem a Cristinou ve Valencii ve Španělsku již v roce 2007, kdy se rozhodli vyrábět přírodní kosmetiku s originální recepturou a designem.  Naobay vyrábí ucelené řady pleťové a tělové kosmetiky. Zaměřili se na vývoj a výrobu přírodní kosmetiky, certifikovaných produktů s vysokým podílem organických ingrediencí, které účinně řeší problémy pleti. V Naobay věří, že svou transparentností změní přístup výrobců kosmetiky a že lidé, používající kosmetiku začnou vnímat péči o své zdraví jako důležitý aspekt života.

K výrobě pečlivě vybírají a používají to nejlepší z darů přírody:  květové vody, výtažky z rostlin, kořenů a ovoce či zeleniny,nejkvalitnější  rostlinné oleje a esenciální oleje.  Produkty jsou čistě přírodní, neobsahují nebezpečné syntetické látky, které by mohly způsobit alergické reakce a být zdraví škodlivé. Produkty Naobay získaly certifikaci Ecocert a Cosmo. Produkty jsou veganské a nejsou testovány na zvířatech.

I v přístupu balení produktů je Naoby přísně ekologický. Použité obalové materiály a obaly jsou recyklovatelné a /nebo jsou již z recyklovaného materiálu. Použité dřevo je certifikováno společností FSC a je získané z odpadu dřevozpracujícího průmyslu. Plastové obaly jsou vyrobeny z recyklovatelného PET, PP a PE  a používáné dřevěné i lepenkové krabice na přepravu jsou certifikovány FSC a každý kus pochází z udržitelně řízených lesů. Zamilujete si nejen vůně produktů Naobay a v neposlední řadě i ekologicky šetrný dřevěný obal.

Značka Naobay spojila krásu, zdraví, účinnost a zároveň je velmi šetrná k životnímu prostředí. Zamilujete si nejen vůně produktů Naobay, ale i designové balení s ekologicky šetrným dřevěným obalem.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Naobay Obnovující sérum Detox 30ml
Akce Vegan
Doprava zdarma 1 090 Kč –18 %
899 Kč

Koncentrované hydratační a osvěžující sérum s anti-age účinky pro suchou a...

03677C
Naobay Origin Intenzivní maska pro mastnou pleť 75ml
Vegan
690 Kč

Vybraná kombinace jílů v intenzivní čistící masce absorbuje přebytečný maz,...

02545
Naobay VZOREK Obnovující sérum Detox 3 ml
Vegan
59 Kč

Vzorek koncentrovaného hydratačního a osvěžujícího séra s anti-age účinky pro...

03729C
Naobay VZOREK Origin Omlazující regenerační sérum den & noc 3 ml
Vegan
59 Kč

Vzorek omlazujícího séra s řady Origin. Účinně podporuje účinky noční péče,...

03734C
Naobay VZOREK Mattifying Matující pleťový krém  3 ml
Vegan
49 Kč

Vzorek matujícího krému Naobay s jedinečnou gelovou konzistencí bez obsahu...

03736C
Naobay Sada Vzorků Origin
Vegan
399 Kč

Sada vzorků řady Origin pleťové péče s omlazujícími účinky kyseliny...

02541

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem