Innobiz

innobiz-logo-Folly

Rok založení

2005

Význam jména značky

Rádi navrhují a vyrábí dekorativní a relaxační předměty, které přinášejí pohodu a potěšení.

Charakteristika

Francouzská firma Innobiz patří mezi evropské lídry ve vývoji a výrobě difuzérů a esenciálních olejů. Tým tvoří zakladatel Pierre Emmanuel Thuret a pár nadšenců pro aromaterapii, kteří jsou roztroušeni mezi Francií, Španělskem, Thajskem a Čínou. Své nápady sbírají při svých cestách po celém světě.

Od počátku svého působení se zaměřují na výzkum a šíření znalostí o aromaterapii a účinků éterických olejů. Jejich zkušeností a služeb využívají přední značky a výrobci v oboru aromaterapie nejen na francouzském trhu. 

Jejich difuzéry jsou známé svou účinností i odolností, ale také atraktivním vzhledem. Spolupracují s designéry, kteří dbají na životní prostředí a proto jsou jejich produkty vyrobeny pouze z ušlechtilých materiálů jako je sklo, keramika, dřevo, bambus či porcelán. V poslední době vyvíjí produkty z udržitelných zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí.

V Innobiz se produktový design vyvíjí ve Francii v malých vesnicích poblíž Montpellier. Výrobu produktů si kontrolují a řídí v Asii a používají francouzské nebo evropské kontrolní laboratoře. Výrobky Innobiz splňují všechny evropské normy. Éterické oleje Innobiz pocházejí z nejlepších aromaterapeutických laboratoří ve Francii a jsou certifikované a ekologické.

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila slavná nadace GoodPlanet Foundation Yann Arthus-Bertrand - Nadace pro ekologii, udržitelnost a záchranu planety Země.

Mají zavedené environmentální a etické hodnoty, které mají přímý dopad na image společnosti Innobiz. Používají plasty z rostlinných surovin a využívání zelené energie jako zdroje elektřiny ve společnosti. Jsou také uznáváni za sociální práci ve  Francii i po celém světě, např. účast na prodeji produktů v humanitárním kontextu (Pro „ Prométhée Humanitaire “- sdružení, které pomáhá dětem ulice na Madagaskaru nebo vytvoření školy v Peru se sdružením ArcoIris atd.).

Na každý její difuzér je poskytována dvouletá záruka a pro své zákazníky připravili kompletní katalog náhradních dílů, aby prodloužili životnost všech svých produktů.

Aroma difuzér esenciálních olejů můžete využít nejen jako přírodní alternativu k provonění vašeho bytu, nebo kanceláře, ale i k terapeutickým účelům.

Čím nás značka zaujala

Difuzéry Innobiz jsou spolehlivé, efektivní a navíc krásné!

Původ

Francie

Klíčoví lidé

Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret

Certifikace:

Jsou auditování certifikovanými laboratořemi a nezávislými průmyslovými partnery v několika aspektech: technické, standardy kvality a dodržování pracovních podmínek. 

 

 

Žádné produkty značky Innobiz nebyly nalezeny...