Hennaplus

HENNAPLUS

hennaplus-logo

Značka Henna Plus vznikla v roce 1985, kdy představila svůj první zcela přírodní produkt - 100% přírodní práškové barvy s hennou. V následujících letech byla nabídka rozšířena o přírodní šampony, kondicionéry, barvicí přípravky, vlasové kúry, styling a další. V současné době zahrnuje sortiment nepřebernou škálu atraktivních barev, které – co se týká vlasů - vyřeší každý Váš problém, splní každé přání a vyhoví každému módnímu trendu. HENNAPLUS je k dostání ve více jak 30 zemích světa, nyní přichází i do ČR. Žádný z přípravků HENNAPLUS neobsahuje PPD (P-Phenylenediamin – obvyklý zdroj kožních alergií).              Jde o životní styl a jedinečnou filosofii, kterou se prostřednictvím svých výrobků snaží tato značka předat. 

Myšlenka Hennaplus je prostá: Respektovat přírodu, cítit se skvěle a vypadat okouzlující. Barvy Henna Plus dokážou vyhovět každému přání. Ať jde o radikální dlouhodobou změnu barvy, perfektní krytí šedin nebo o dočasné zdůraznění přirozeného odstínu vlasů, barvy Henna Plus to zvládnou.

179
2591179259

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Hennaplus PŘÍRODNÍ BARVA PRÁŠKOVÁ ZLATÁ BLOND 50 100G Akce
  Výrobce: Hennaplus

  100% přírodní barva s hennou pro přirozený odstín a lesk plavých vlasů s bylinnými složkami posilující strukturu vlasů a vlasové kořínky bez chemických složek.

  Původně: 199 Kč
  Ušetříte: 40 Kč (–20 %)

  159 Kč
 • Hennaplus DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA ČERVENĚ FIALOVÁ HNĚD 7.46 Akce
  Výrobce: Hennaplus

  Krásná, intenzivní a dlouhotrvající až 3 měsíce přírodní barva pro blond až tmavě blond vlasy, kterým navíc dodá okouzlující lesk s vyváženou péčí bylinných extraktů a 100% krytí šedin!

  Původně: 299 Kč
  Ušetříte: 65 Kč (–22 %)

  234 Kč
 • Hennaplus DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA MAHAGON 5.5 Akce
  Výrobce: Hennaplus

  Krásná, intenzivní a dlouhotrvající až 3 měsíce přírodní barva pro světle blond až tmavě blond vlasy, kterým navíc dodá okouzlující lesk s vyváženou péčí bylinných extraktů a 100% krytí šedin!

  Původně: 299 Kč
  Ušetříte: 65 Kč (–22 %)

  234 Kč
 • Hennaplus DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA CAFÉ LATTE 7.54 Akce
  Výrobce: Hennaplus

   Krásná, intenzivní a dlouhotrvající až 3 měsíce barva světlé pro blond až tmavě blond vlasy, kterým navíc dodá okouzlující lesk s vyváženou péčí bylinných extraktů se 100% krytím šedin!

  Původně: 299 Kč
  Ušetříte: 65 Kč (–22 %)

  234 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.