Dafi

 

 

Dafi je značka produktů, jako jsou vodní filtry, lahve a vakuové nádoby. Na trhu působí více než 30 let. V současnosti vyvíjí četná, originální a patentovaná výrobní řešení. K výrobě produktů Dafi používá převážně vysoce kvalitní suroviny z Německa. Hluboké znalosti trhu, vlastních výrobních zařízení a investic do lidského potenciálu pomohly vytvořit značku Dafi rozpoznatelnou nejen v Polsku, ale i ve světě.

Snaží se, aby výroba co nejméně poškozovala a zatěžovala přírodní prostředí a pomáhají sociálními aktivitami, které jsou trvale součástí rozvojové strategie společnosti. Ve firemní zahradě žije půl milionu včel. V roce 2019 založili vlastní včelín a věří, že přispívají k ochraně tohoto exempláře. Mistr včelař dohlíží na úly.

"Včely jsou chráněným národním statkem. Bez nich neexistuje žádný život na Zemi, ačkoliv znepokojivě slyšíme, že populaci těchto hmyzů hrozí vyhynutí. Ekologické činnosti a odpovědnost za životní prostředí jsou součástí filozofie značky Dafi, proto jsme se rozhodli podílet se na popularizaci problému a povzbuzovat další společnosti k založení včelínů. Společným jednáním a počítáním s efektem měřítka můžeme chránit ekosystém před degradací, jejíž důsledky mohou být nenapravitelné." říká  Maciej Bursztein,Member of Management Board and Development Director.

Žádné produkty značky Dafi nebyly nalezeny...