NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OMEZENÍ. Všechny objednávky vyřizujeme ihned, jak jste u nás zvyklí. Doprava na adresu s Českou poštou a DPD je beze změny, výdejní místa Zásilkovny aktualizujeme každou minutu, takže nabízíme k doručení jen skutečně dostupná. ❤️

Curanatura

                      header

Rok založení
 
2013
 
Motto
 
"První zdravý kartáček šetrný vůči přírodě."
 
Charakteristika
 
Slovenští nadšenci vyvinuli kartáčky s důrazem na zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Kartáčky, které budou zdravé a zároveň budou ekologické a v přírodě rozložitelné. Proto při volbě materiálů postupovali podle ověřených vědeckých důkazů a v souladu s dobrým svědomím a přesvědčením vůči přírodě. Každá část kartáčku Curanatura byla vybírána podle těchto kritérií jako nejlepší z nejlepších možností. Podařilo se jim vytvořit odpovědný ekologický kartáček, kdy použité materiály jsou biologicky rozložitelné. Jejich cílem je šířit používání ekologických kartáčků a snižovat tak množství pevného odpadu.
 
Zubní ekokartáčky Curanatura, jako jedny z mála kartáčků na trhu, splňují všechny standardy stanovené Světovým symposiem dentální hygieny pro zdravý zubní kartáček.
 
Pro výrobu kartáčku používají pouze bambus z obnovitelných zdrojů. Téměř celá produkce bambusu na světě pochází od společnosti Chemická vlákna Hebei Jigao a je pěstována na kontrolované plantáži při dodržení mezinárodních standardů pro označení Organic (BIO) = 100% přirozený růst pro každý bambus bez jakýchkoliv chemických pesticidů. Firma vlastní certifikaci Oeko-Tex 100, takže je pravidelně testována a zaručená absence jakýchkoliv stop chemikálií které mohou způsobovat hrozbu pro lidské zdraví. Kvalita materiálu používaných na výrobu se přísně testuje. Kartáčky mají i Dezinfekční výrobní certifikát, který zaručuje antibakteriální účinky použitého bambusu.
 
Zajímavost
 
Kartáčky mají i Dezinfekční výrobní certifikát, který zaručuje antibakteriální účinky použitého bambusu. Než opustí krajinu výroby  jsou zavřené na 24 hodin do speciální komory, kde probíhá jejich dezinfekce.
 
Klíčoví lidé
 
Ivan Ryban

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.