Curanatura

                      header


Zubní ekokartáčky CURANATURA, jako jedny z mála kartáčků na trhu, splňují všechny standardy stanovené Světovým symposiem dentální hygieny pro zdravý zubní kartáček, jsou vyrobeny bez použití zbytečných plastů = bez ftalátů a BPA. Na odborné rady dentálních hygieniků je kartáček osazen měkkými jemnými štětinkami , které jsou šetrné k Vašim zubům i dásním. Zároveň je to ta nejlepší volba pro životní prostředí. 

Zubní kartáčky CURANATURA jsou 100 % biologicky odbouratelné balenérecyklovaném papířePři designování a výrobě byl dán respekt na kvalitu, a proto je rukojeť vyrobena z kvalitního přírodního materiálu - tepelně upraveného bambusu, který je  pěstován bez pesticidů shromažďován s ohledem na dlouhodobě udržitelnou reprodukci.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • Curanatura Bamboo - zelená volba 1 ks TOP produkt Vegan
  Značka: Curanatura

  Přírodní kartáčky s měkkými jemnými štětinkami z bambusové celulózy střiženými do rovna jsou šetrné pro Vaše zdravé zuby i dásně v provedení extra jemné BAMBOO i pro velmi citlivé zuby a dásně.

  Původně: 89 Kč
  Ušetříte: 11 Kč (–12 %)

  78 Kč
 • Curanatura Zubní kartáček Carbon Soft TOP produkt Vegan
  Značka: Curanatura

  Přírodní kartáček Carbon s uhlíkovými štětinami v provedení soft pro hloubkovou přírodní očistu a dezinfekci dutiny ústní i pro citlivé dásně.

  95 Kč
 • Curanatura Dětský zubní kartáček Junior 1ks TOP produkt Vegan
  Značka: Curanatura

  Přírodní kartáčky s měkkými jemnými štětinkami z bambusové celulózy střiženými do rovna v provedení extra jemné JUNIOR bezpečné a zdravé i pro velmi citlivé zuby a dásně dětí.

  89 Kč
 • Curanatura Health - zdravá volba 1 ks Vegan
  Značka: Curanatura

  Přírodní kartáčky s nylonovými jemnými štětinkami střiženými do rovna jsou šetrné pro Vaše zdravé zuby i dásně v provedení jemné Health soft.

  89 Kč
 • Curanatura Bambusové vatové tyčinky 100ks Vegan
  Značka: Curanatura

  Jemné a savé přírodní bambusové vatové tyčinky do uší s nebělenou bavlnou pro bezpečnou očistu dětí i dospělých.

  85 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.