Crystal Spring

CRYSTAL SPRING

crystal spring

Crystal Spring je britská společnost specializující se na výrobu 100% přírodních a krystalových deodorantů již 20 let. Jejich produkty zvítězily několikrát v prestižních soutěžích. Produkty mají dlouhotrvající účinek, bez nežádoucích bílých skvrn, jsou vhodné pro vegetariány a vegany a nejsou testovány na zvířatech. Celá řada produktů Salt of the Earth byla testována organizací „Vegetarian Society“.

Deodoranty Salt of the Earh neobsahují chemické látky, kterým se spotřebitelé chtějí vyvarovat: alkohol, aluminium chlorohydrat (hliníková sloučenina), škodlivé parfemace, konzervanty a další.

 

151
2621151262

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

 • salt of the earth Unscented roll on deodorant no lid Novinka Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Kuličkový deodorant bez vůně s účinky mirálního krystalu a poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  229 Kč
 • Pure Aura Lavender Vanilla Natural roll on deodorant 2000x Novinka Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Kuličkový deodorant s jemně sladkou vůní levandule a vanilky s účinky mirálního krystalu a poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  229 Kč
 • Crystal spring deodorant rollon Novinka Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Kuličkový deodorant se svěží vůní okurky a melounu s účinky mirálního krystalu a poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  229 Kč
 • pure armour rollon 2000x Novinka Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Kuličkový deodorant pro muže s účinky mirálního krystalu a svěžími éterickými oleji poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  229 Kč
 • Crystal Spring Deo sprej Pure Armour pro muže 100ml Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální deodorant pro muže ve spreji poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  253 Kč
 • Crystal Spring Deo sprej Pure Aura okurka-meloun 100ml Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální deodorant ve spreji se svěží vůní okurky a melounu poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  262 Kč
 • Crystal Spring Salt of the Earth deostick 50 g Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální tuhý deodorant poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dnev praktickém cestovním balení i do kabelky! Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Awards!

  151 Kč
 • Crystal Spring Salt of the Earth deostick 90 g Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální tuhý deodorant poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Awards!

  208 Kč
 • Crystal Spring Salt of the Earth Pure Aura deospray 100 ml Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Přírodní minerální deodorant vytvořený pro ženy, obsahující 15 přírodních rostlinných výtažků a olejů, se svěží a zároveň sladkou vůní levandule a vanilky pro bezpečnou intimní svežest během dne. Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Awards!

  253 Kč
 • Crystal Spring Salt of the Earth deospray 100 ml Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální deodorant ve spreji s účinky minerální soli a zklidňujícími účinky extraktů z Aloe vera a zimolezu poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Award!

  188 Kč

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.