Crystal Spring

 

                                                                                    crystal spring

Crystal Spring je britská společnost specializující se na výrobu 100% přírodních a krystalových deodorantů již 20 let. Jejich produkty zvítězily několikrát v prestižních soutěžích. Produkty mají dlouhotrvající účinek, bez nežádoucích bílých skvrn, jsou vhodné pro vegetariány a vegany a nejsou testovány na zvířatech. Celá řada produktů Salt of the Earth byla testována organizací „Vegetarian Society“.

Přírodní deodoranty Salt of the Earh neobsahují chemické látky, kterým se spotřebitelé chtějí vyvarovat: alkohol, aluminium chlorohydrat (hliníková sloučenina), škodlivé parfemace, konzervanty a další.

Produkty jsou často oceňovány na světových Beauty soutěžích.

 

 

139
2761139276

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

 • Crystal Spring Deo sprej Pure Armour pro muže 50 ml Novinka Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Cestovní balení minerálního deodorantu pro muže ve spreji poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  189 Kč
 • 9539 P crystal spring cestovni deo sprej.jpg Novinka Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Cestovní balení minerální deodorant ve spreji s účinky minerální soli a zklidňujícími účinky extraktů z Aloe vera a zimolezu poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Award!

  139 Kč
 • 9479 P crystal spring deo sprej meloun okurka mini.jpg Novinka Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Cestovní balení minerální deodorantu s kamencem a aloe vera ve spreji se svěží vůní okurky a melounu poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  189 Kč
 • 9480 P crystal spring deo sprej levandule vanilka mini.jpg Akce Novinka Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Cestovní balení kuličkového deodorantu s jemně sladkou vůní levandule a vanilky s účinky mirálního krystalu a poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne.

  189 Kč
 • salt of the earth Unscented roll on deodorant no lid Akce Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Kuličkový deodorant bez vůně s účinky mirálního krystalu a poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Při nákupu 2ks sleva 15%!

  249 Kč
 • Pure Aura Lavender Vanilla Natural roll on deodorant 2000x Akce Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Kuličkový deodorant s jemně sladkou vůní levandule a vanilky s účinky mirálního krystalu a poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Při nákupu 2ks sleva 15%!

  249 Kč
 • Crystal spring deodorant rollon Akce Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Kuličkový deodorant se svěží vůní okurky a melounu s účinky mirálního krystalu a poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Při nákupu 2ks sleva 15%!

  249 Kč
 • pure armour rollon 2000x Akce Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Kuličkový deodorant pro muže s účinky mirálního krystalu a svěžími éterickými oleji poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Při nákupu 2ks sleva 15%!

  249 Kč
 • Crystal Spring Deo sprej Pure Armour pro muže 100ml Akce Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální deodorant pro muže ve spreji poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Při nákupu 2ks sleva 15%! 

  Původně: 289 Kč
  Ušetříte: 30 Kč (–10 %)

  259 Kč
 • Crystal Spring Deo sprej Pure Aura okurka-meloun 100ml Akce Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální deodorant ve spreji se svěží vůní okurky a melounu poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Při nákupu 2ks sleva 15%!

  Původně: 289 Kč
  Ušetříte: 15 Kč (–5 %)

  274 Kč
 • Crystal Spring Salt of the Earth deostick 50 g Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální tuhý deodorant poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dnev praktickém cestovním balení i do kabelky! Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Awards!

  159 Kč
 • Crystal Spring Salt of the Earth deostick 90 g Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální tuhý deodorant poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Awards!

  215 Kč
 • Crystal Spring Salt of the Earth Pure Aura deospray 100 ml Akce Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Přírodní minerální deodorant vytvořený pro ženy, obsahující 15 přírodních rostlinných výtažků a olejů, se svěží a zároveň sladkou vůní levandule a vanilky pro bezpečnou intimní svežest během dne. Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Awards! Při nákupu 2ks sleva 15%!

  Původně: 289 Kč
  Ušetříte: 13 Kč (–4 %)

  276 Kč
 • Crystal Spring Salt of the Earth deospray 100 ml Akce Vegan
  Značka: Crystal Spring

  Minerální deodorant ve spreji s účinky minerální soli a zklidňujícími účinky extraktů z Aloe vera a zimolezu poskytuje dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti i během náročného dne. Deodorant získal několik světovýh ocenění Beauty Award! Při nákupu 2ks sleva 15%!

  Původně: 198 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–5 %)

  188 Kč

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.