Chistee

 chistee logo JPG

Jedinečná koncepce slovenské přírodní eko drogerie CHISTEE je inspirována silou přírody. Vychází z dlouholetého výzkumu, kdy spojují sílu přírody jak s poznatky z minulosti tak moderními postupy a poznatky.

Myšlenku přivedl na svět pán Strá­ňav­ský, zvu­kový in­ženýr, který si po­tře­bo­val vy­čis­tit svůj ná­stroj na na­hrá­vání zvuku. A vzni­kl ná­pad vy­rá­bět 100% pří­rodní čis­tící pros­tředky. Násle­do­valo dalších 9 let vý­zkumu, vývoje a spolupráce s renomovanými pracovišti jak v ČR, Německu i USA.

Namíchali jedinečný mix přírodních látek, které mají účinnou sílu při čištění domácnosti.  Při výrobě CHISTEE používá jen ty nejlepší suroviny z přírody, vyvíjí unikátní čistící směsi na bázi organických olejů, solí a dalších přírodních ingrediencí.  

Všechny produkty CHISTEE mají silný čistící a odmašťovací účinek. Speciální kombinace látek proniká hlouběji do čištěných povrchů a zanechává ho čistý a zdravý. 

Produkty CHISTEE dle nezávislého měření vykazují mimořádnou antibakteriální schopnost a desinfekční účinky. Efektivně odstraňují nečistoty a bakterie z různých povrchů a materiálů a zabraňují množení mikroorganizmů. Čistící koncentrát Universal Cleaner zředěný s vodou v poměru 1.20 dosáhl v měření výskytu bakterií na vodovodních bateriích dámských toalet po 1 minutě snížení míry bílkovinové  a mikrobiálního znečištění o 94,6%. Výsledky účinnosti jsou potvrzené i z Laboratoří molekulární mikrobiologie(Vysoká škola zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty), kde proběhlo měření účinnosti. Při používání produktů CHISTEE se vytváří prostředí, ve kterém se bakterie již nadále nedokáží rozmnožovat a ani si vůči prostředku nevytvoří rezistenci.  Univerzita V Trnavě výsledky výzkumu zveřejnila i na konferenci IC­PIC v Že­nevě v roce 2017 a na další období vyčlenila tým odborníků, kteří se budou nadále věnovat vývoji produktů CHISTEE.

Všechny prostředky CHISTEE jsou 100% rozložitelné, rozkládají se ve volné přírodě při teplotě do 20°C a do 28 dní nastane 80% rozklad celého produktu. Největší vliv má na rozklad sluneční záření CO₂a voda. CHISTEE tak nezatěžuje okolí a životní prostředí.

 Líbí se nám i jejich jednoduchý minimalistický design a koncepce třech základních linií vůní - Citrus, Levandule a Mint.

 

 

 

176
3161176316

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

 • 18 car wash interior 270 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Mycí prostředek pro zdravý a čistý na interiér auta se silným čistícím a odmašťovacím účinkem a vůní citrusů.

  176 Kč
 • 14 power cleaner mint 270 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Vysoce účinný mycí prostředek účinně odstraní špínu a mastnotu se silným antibakteriálním účinkem s extra svěží vůní máty s extra leštícím efektem.

  206 Kč
 • 16 power cleaner lavender 270 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Vysoce účinný mycí prostředek účinně odstraní špínu a mastnotu se silným antibakteriálním účinkem se sladkou vůní levandule. 

  206 Kč
 • 15 power cleaner citrus 270 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Vysoce účinný mycí prostředek účinně odstraní špínu a mastnotu se silným antibakteriálním účinkem se svěží vůní citrusů. 

  206 Kč
 • 12 Dish wash citrus 510 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Mycí prostředek na nádobí CHISTEE Citrus účinně odstraní špínu a mastnotu z nádobí se svěží vůní citrusů. 

  316 Kč
 • 11 Dish wash mint 510 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Mycí prostředek na nádobí CHISTEE Mint účinně odstraní špínu a mastnotu z nádobí s extra svěží vůní máty. 

  316 Kč
 • 23 koncentrat universal mint 520 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Silný univerzální koncentrát CHISTEE Levandule je praktický pomocník, který lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti s extra svěží vůni máty. 

  316 Kč
 • 05 Universal Spray mint 520 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Univerzální čistící spray CHISTEE Mint je praktický pomocník na čištění různých povrchů s jemným rozprašovačem, který vytvoří aktivní pěnu, která lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti s extra svěží vůni máty. 

  236 Kč
 • 08 universal spray mint 280 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Univerzální čistící spray CHISTEE Mint je praktický malý pomocník na čištění různých povrchů s jemným rozprašovačem, který vytvoří aktivní pěnu, která lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti extra svěží vůni máty.

  186 Kč
 • 07 Universal Spray levander 520 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Univerzální čistící spray CHISTEE Levandule je praktický pomocník na čištění různých povrchů s jemným rozprašovačem, který vytvoří aktivní pěnu, která lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti sladkou vůni levandule. 

  236 Kč
 • 10 universal spray lavender 280 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Univerzální čistící spray CHISTEE Levandule je praktický malý pomocník na čištění různých povrchů s jemným rozprašovačem, který vytvoří aktivní pěnu, která lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti sladkou vůni levandule.

  186 Kč
 • 25 koncentrat universal lavender 520 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Silný univerzální koncentrát CHISTEE Levandule je praktický pomocník, který lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti sladkou vůni levandule. 

  316 Kč
 • 24 koncentrat universal citrus 520 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Silný univerzální koncentrát CHISTEE Levandule je praktický pomocník, který lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti osvěžující vůni citrusů. 

  316 Kč
 • 06 Universal Spray citrus 520 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Univerzální čistící spray CHISTEE Citrus je praktický pomocník na čištění různých povrchů s jemným rozprašovačem, který vytvoří aktivní pěnu, která lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti svěží vůni citrusů. 

  236 Kč
 • 09 universal spray citrus 280 Novinka Vegan
  Značka: Chistee

  Univerzální čistící spray CHISTEE Citrus je praktický malý pomocník na čištění různých povrchů s jemným rozprašovačem, který vytvoří aktivní pěnu, která lehce odstraní mastnotu a nečistoty ze všech typů povrchů a zanechá v domácnosti svěží vůni citrusů. 

  186 Kč

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.