Alphanova Montbrun

                                                                                 Alphanova_logo

Francouzská společnost Alphanova pochází z Provence a specializuje se na vývoj a výrobu přírodních a ekologických opalovacích produktů prodávaných po celém světě od roku 2006. Alphanova se zabývá lokální výrobou s know-how čistě z Provence, aby zajistila dokonalou kvalitu. 

Cíle pro všechny produkty jsou poskytovat konečnému spotřebiteli efektivní přírodní péči za přijatelnou cenu.

Všechny produkty mají minimálně 99% přírodních složek, nikdy nepoužíváme chemické přísady, které mohou být zdraví škodlivé (paraben, fenoxyethanol, a další). Všechny výrobky jsou testovány pod dermatologickým dohledem, tak aby byly vhodné i pro citlivou pokožkou a každodenní používání.

Produkty jsou ekologicky certifikované společností Ecocert a jsou bohaté na ekologické suroviny. 

Montbrun (sesterská značka Alphanovy), to jsou nejen známé lázně v Provence, ale také značka BIO pleťové péče s obsahem termální vody Montbrun. Během posledních 20 let a pravděpodobně ještě delší dobu je minerální složení termální vody Montbrun zvláště stabilní a vyvážené. Obsahuje síran vápenatý, bohatý na oxid křemičitý a selen, vhodný pro citlivou pokožku. Montbrun les Bains jsou lázně v regionálním přírodním parku Baronnies Provençales a zdejší termální pramen je známý po staletí. Mnozí uživatelé lázeňské léčby přijíždějí každý rok, aby si užívali tepelných vlastností Montbrun – nejen pro svou pleť.

Žádné produkty značky Alphanova Montbrun nebyly nalezeny...