Alma

Alma_logo

 

Rok založení
 

2015

V čem je značka vyjímečná?

Alma je česká voňavá kosmetika z Brna z čistě přírodních ingrediencí. Je vyráběna vždy s láskou, čerstvě v malém množství do ekologických obalů.  

Charakteristika

Veškeré produkty Alma jsou tvořeny s láskou, poctivostí dvou zakladatelek. Nikol a Šárka se náhodou potkaly a sdílí stejnou lásku k ekologii, přírodě a zdraví. Sdílí stejný názor na péči o sebe, o děti i o domácnost. Řešení problémů a neduhů se snaží najít v přírodě. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy. Vše co v Almě vytvoří, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních. Záleží jim na tom, protože…Alma je duše.   

Přírodní kosmetiku začaly vyrábět již před několika lety doma. Nejdříve pro příbuzné a kamarády, jako dárky. Poté přišly první objednávky od kamarádů oněch podarovaných kamarádů. A když zjistily, jak úžasná přirodní kosmetika je, jak na ni reaguje tělo a jak pomáhá, rozhodly se, že si takovou krásu nenechají jen pro sebe. A z původní vášně a okouzlení vznikla Alma. 

Všechny produkty jsou ručně vyráběné, pouze z přírodních surovin a nejsou testovány na zvířatech. Produkty balí ekologicky. Krémy a oleje do tmavých skleněných recyklovatelných skleniček. Balzámy jsou baleny v ekologickém, rozložitelném papírovém kartonu.

Zajímavost

Využívají co nejvíce dostupné lokální suroviny např. včelí vosk odebírají od lokálních včelařů.
 

Klíčoví lidé

Šárka Hasara a Nikol Kubišová

 
Alma
ˇ3árka  a Nikol 
Stránka 1 z 1 - 27 položek celkem
Alma Krém Levandulová péče 60g
Vegan
320 Kč
02610
Alma Heřmánková péče se zinkem 60 ml
Vegan
01832C
Alma Masážní olej Bolavý zoubek 15 ml
Vegan
03029C
Alma Balzám na rty Kardamový pomeranč 6 ml 02598
Alma Balzám na rty Ylang ylang 5 g
Bestseller
140 Kč
02597
Alma Balzám na rty Jedle bělokorá 5 g 02606
Alma Balzám na rty Vanilková máta 6 ml 02563
Alma Balzám na rty Tangerina 6 ml
Alma Balzám na rty Tangerina 6 ml
Objednáno u dodavatele
140 Kč
02607

Stránka 1 z 1 - 27 položek celkem