NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OMEZENÍ. Všechny objednávky vyřizujeme ihned, jak jste u nás zvyklí. Doprava na adresu s Českou poštou a DPD je beze změny, výdejní místa Zásilkovny aktualizujeme každou minutu, takže nabízíme k doručení jen skutečně dostupná. ❤️

Alma

Alma_logo

 

Rok založení
 
 
V čem je značka vyjímečná?
 
Alma je česká voňavá kosmetika z Brna z čistě přírodních ingrediencí. Je vyráběna vždy s láskou, čerstvě v malém množství do ekologických obalů. 
 
Charakteristika
 
Veškeré produkty Alma jsou tvořeny s láskou, poctivostí dvou zakladatelek. Nikol a Šárka se náhodou potkaly a sdílí stejnou lásku k ekologii, přírodě a zdraví. Sdílí stejný názor na péči o sebe, o děti i o domácnost. Řešení problémů a neduhů se snaží najít v přírodě. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy. Vše co v Almě vytvoří, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních. Záleží jim na tom, protože…Alma je duše.   
 
Přírodní kosmetiku začaly vyrábět již před několika lety doma. Nejdříve pro příbuzné a kamarády, jako dárky. Poté přišly první objednávky od kamarádů oněch podarovaných kamarádů. A když zjistily, jak úžasná přirodní kosmetika je, jak na ni reaguje tělo a jak pomáhá, rozhodly se, že si takovou krásu nenechají jen pro sebe. A z původní vášně a okouzlení vznikla Alma.
 
Všechny produkty jsou ručně vyráběné, pouze z přírodních surovin a nejsou testovány na zvířatech. Produkty balí ekologicky. Krémy a oleje do tmavých skleněných recyklovatelných skleniček. Balzámy jsou baleny v ekologickém, rozložitelném papírovém kartonu.
 
Zajímavost
 
Využívají co nejvíce dostupné lokální suroviny např. včelí vosk odebírají od lokálních včelařů.
 
Klíčoví lidé
 
Šárka Hasara a Nikol Kubišová
 
Alma
ˇ3árka  a Nikol 

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.