Alma

Alma_logo

Alma je česká voňavá kosmetika z Brna z čistě přírodních ingrediencí. Je vyráběna vždy čerstvě, v malém množství a do ekologických obalů.

Nikol a Šárka, dvě holky, dvě ženy, dvě mámy, které se náhodou potkaly. Ale jak už to bývá, nic není jen tak. Sdílí stejný názor na péči o sebe, o děti i o domácnost. Řešení problémů a neduhů se snaží najít v přírodě. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy.

Přírodní kosmetiku začaly vyrábět již před několika lety doma. Nejdříve pro příbuzné a kamarády, jako dárky. Poté přišly první objednávky od kamarádů oněch podarovaných kamarádů. A když zjistily, jak úžasná přirodní kosmetika je, jak na ni reaguje tělo a jak pomáhá, rozhodly se, že si takovou krásu nenechají jen pro sebe. A z původní vášně a okouzlení vznikla Alma.

Je to cesta životem bez chemie a syntetik. Ženy mohou být krásné a krásně se cítit i bez běžně dostupné kosmetiky, která je plná škodlivé chemie. A taky, že nepotřebují na každý nehet na ruce speciální produkt.

Alma obsahuje pouze přírodní složky, s láskou a péčí vybírané. Vše, co vytváří, vzniká postupně - pokusem, poučením a dalším zkoušením. Tak jako vše v životě a v přírodě.

138
3901138390

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Alma balzam na rty ylang eko open Novinka
  Značka: Alma

  Lehce tónující balzám na rty plný pečujících ingrediencí jako mangové máslo, jojobový olej a propolis se smyslnou fuchsiovou barvou s vůní ylang ylang.

  138 Kč
 • Alma balzam na rty tangerina eko open Novinka
  Značka: Alma

  Lehce tónující balzám na rty plný pečujících ingrediencí jako mangové máslo, jojobový olej a propolis s atraktivní růžovou barvou a jemně sladkou vůní tangeriny.

  138 Kč
 • Alma balzam na rty kard pom eko open Novinka
  Značka: Alma

  Lehce tónující balzám na rty plný pečujících ingrediencí jako mangové máslo, jojobový olej a propolis oranžové barvy s růžovými podtóny.

  138 Kč
 • Alma balzam na rty medova datle eko open Novinka
  Značka: Alma

  Lehce tónující balzám na rty plný pečujících přírodních složek jako mangové máslo, jojobový olej a propolis s orientálními hnědými podtóny.

  138 Kč
 • Alma balzam na rty vanil mata eko open Novinka
  Značka: Alma

  Balzám na rty plný pečujících ingrediencí jako mangové máslo, jojobový olej a propolis se svěže sladkou vůní vanilky s mátou.

  138 Kč
 • Alma balzam na rty jedle eko Novinka
  Značka: Alma

  Bezbarvý balzám na rty plný pečujících ingrediencí jako mangové máslo, jojobový olej a propolis oblíbený u mužů i dětí.

  138 Kč
 • Alma Tělový olej zena Novinka
  Značka: Alma

  Tělový a pleťový olej stvořený pro ženu! Vybraná kompozice olejů a éterických olejů zejména pro vyzrálou pleť s vráskami a jinými drobnými nedostatky.

   

  390 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.