Alma

Alma_logo

 

Rok založení
 

2015

V čem je značka vyjímečná?

Alma je česká voňavá kosmetika z Brna z čistě přírodních ingrediencí. Je vyráběna vždy s láskou, čerstvě v malém množství do ekologických obalů.  

Charakteristika

Veškeré produkty Alma jsou tvořeny s láskou, poctivostí dvou zakladatelek. Nikol a Šárka se náhodou potkaly a sdílí stejnou lásku k ekologii, přírodě a zdraví. Sdílí stejný názor na péči o sebe, o děti i o domácnost. Řešení problémů a neduhů se snaží najít v přírodě. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy. Vše co v Almě vytvoří, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních. Záleží jim na tom, protože…Alma je duše.   

Přírodní kosmetiku začaly vyrábět již před několika lety doma. Nejdříve pro příbuzné a kamarády, jako dárky. Poté přišly první objednávky od kamarádů oněch podarovaných kamarádů. A když zjistily, jak úžasná přirodní kosmetika je, jak na ni reaguje tělo a jak pomáhá, rozhodly se, že si takovou krásu nenechají jen pro sebe. A z původní vášně a okouzlení vznikla Alma. 

Všechny produkty jsou ručně vyráběné, pouze z přírodních surovin a nejsou testovány na zvířatech. Produkty balí ekologicky. Krémy a oleje do tmavých skleněných recyklovatelných skleniček. Balzámy jsou baleny v ekologickém, rozložitelném papírovém kartonu.

Zajímavost

Využívají co nejvíce dostupné lokální suroviny např. včelí vosk odebírají od lokálních včelařů.
 

Klíčoví lidé

Šárka Hasara a Nikol Kubišová

 
Alma
ˇ3árka  a Nikol 
Žádné produkty značky Alma nebyly nalezeny...