FOLLY DOPRAVA

Doprava_hp[8152]

U nás ve Folly si můžete vybrat ze čtyř druhů dopravy, které jsme rozdělili na ekologické a ty méně ekologické a podle toho je ocenili.

Hodně z nás se víc a víc zaměřuje na to, jak co nejméně zatěžovat své tělo i přírodu. A víte, že pohodlné doručování až domů volí 53 % Evropanů? Celkem velké číslo. Proto jsme se zaměřili na ekologičtější způsoby dopravení vašich balíčků.

Na Hýčkárnu je vozíme hromadně hybridní Toyotou, což zatěžuje méně, než jiné druhy dopravy. Vždy to jde dělat lépe, ale máme z toho dobrý pocit. Budeme je tak i nadále vozit úplně zdarma a bez omezení. Hýčkárny máme v Praze a v Brně a letos budeme přidávat další. Do všech koutů však nedosáhnem. Proto nově spolupracujeme se Zásilkovnou a hromadně doručujeme balíčky přes 1256 výdejen po celé ČR. Dostaneme se tak za vámi do každého města a skoro každé vesnice. Zásilkovna stále přidává nová místa, a tak je přes takovou službo doručení velmi komfortní. Zásilková doprava je zdarma při nákupu nad 699 Kč, jinak za rozumných 39 Kč. Ekologickou dopravu jsme nechali jen za malý peníz, abychom vás trochu pošťouchli v jejím využití. Ke zbylým dvěma klasikám, jako je Pošta a DPD, jsme dali malý peníz nebo o trochu větší nákup. To abychom všeobecně neplýtvali pohonnými hmotami. Balíčky se tak vozí zdarma při nákupu nad 999 Kč, jinak za 79 Kč.

 Stačí malý krok k volbě šetrnější dopravy. Když se pak ještě zamyslíte nad četností dopravy a raději nakoupíte víc produktů méně často, než jeden dva produkty častěji, dobrý pocit bude náš společný. 

Vybíráme si přírodní produkty, které sami zkoušíme. Balíme do přírodních materiálů a snažíme se zuby nehty vyhýbat zbytečným plastům. Myslíme na naši planetu a přemýšlíme o co nejmenší ekologické stopě, kterou Folly balíček zanechá.

Je jen na vás, zda půjdete stejnou cestou a necháte si zaslat balíček na jedno z velkého množství výdejních míst Zásilkovny nebo si pro svůj kousek přírodní péče přijdete přímo k nám do Hýčkárny.

Nebo… Zvolíte klasiku ve formě pošty a DPDčka.

 

A abychom vás navnadili na stejnou notu ještě víc, přidáváme pár oblíbených čísel.

Víte, že nejvíce emisí (až 80 %) oxidu uhličitého CO2 produkuje právě silniční doprava? Ten je však nejdůležitějším skleníkovým plynem, který způsobuje až 50 % celkového oteplování atmosféry. A na jednoho člověka to pak vychází čtyři tuny ročně

53% je evropský průměr nákupů, které se uskuteční přes internet. Objednaná věc k vám poté musí doputovat. Takže, pokud volíte sběrné místo, ušetříte tím velké množství pohonných hmot a vyprodukovaných emisí.

 

 Váš ekologicky smýšlející Folly tým

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.